Wpis z mikrobloga

@Metylo: mam nadzieję, że op nie posłuchał debila i mimo wszystko wziął stałe już w grudniu. w ogóle pogarda na tego Marcina, coś mu się wydawało i napisał komentarz, przez który kilka osób mogło podjąć złą decyzję. ja bym chociaż napisał „moim zdaniem”, żeby w razie czego nie musieć brać odpowiedzialności. sam przez taki komentarz na wykopie stałe wziąłem dopiero w grudniu, a podobne pytanie zadawałem już jakoś w październiku, kiedy
@kepinsky: jak ktoś dzisiaj nie ma za co rat opłacić to co go interesuje czy ogólnie okaże się bardziej opłacalne pozostanie na zmiennych? mick wyraźnie pisał, że 4% to sufit i kto przejdzie w tamtym momencie na stałe daje się "ubierać na górce".
Teraz próbuje się wybielać, że nie słucha się opinii z portalu ze śmiesznymi obrazkami, ale jak z czymś mu się udało przypadkiem trafić to wyśmiewa osoby, które go
@powodzenia: A czyim to miało być zdaniem, jak nie jego? Przecież jeżeli to nie jest ktoś zajmujący się profesjonalnie doradztwem w takich tematach, to wiadomo ze to jest po prostu zgadywanie jakiegoś randoma z internetu. Jak ktoś chce opierać decyzje dotyczące przyszłości finansowej na postach z Facebooka, to warto chociaż zebrać opinie od większej liczby osób a nie opierać sie na komentarzu który jakiś koleś pewnie napisał czekając w kolejce do