Wpis z mikrobloga

@smooker: kto pomyślał, zeby pytać jakiegoś typa w afryce co sra w krzakach - co to znaczy być mężczyzną czy kobietą, jak ich społeczeństwo działa na zasadzie: dajcie mi babe do ruchania i nasz król zdecyduje czy za nią wyjdę.

Co za debil robił ten filmik xDDDDDD
  • Odpowiedz
@smooker: Jak zdanie ludzi, którzy od zawsze mieszkają w lepiance i nie są wykształceni ani obyci z kulturą, która u nas jest normalnością, jest dla Ciebie wyznacznikiem w kwestii światopoglądowej to jest coś z Tobą nie tak.
  • Odpowiedz
@smooker: prawaki na co dzień: hehe gupie murzyny żyją w chatkach z gówna, cała cywilizacja to wytwór białego człowieka!
także prawaki: pan murzyn myśli tak jak ja, więc ma rację, mądry pan murzyn
  • Odpowiedz
kto pomyślał, zeby pytać jakiegoś typa w afryce co sra w krzakach - co to znaczy być mężczyzną czy kobietą, jak ich społeczeństwo działa na zasadzie: dajcie mi babe do ruchania i nasz król zdecyduje czy za nią wyjdę.

Co za debil robił ten filmik xDDDDDD


Nie żeby coś, ale brzmi jak misja cywilizacja, która była apologetą kolonializmu ( ͡º ͜ʖ͡º)

@iAmTS:
  • Odpowiedz
@MichalLachim: Sam wsadzasz to sformułowanie w cudzysłów, jakbyś podświadomie wiedział, że nie jest warte miana ani trzeciej, ani płci. Mężczyźni pełniący typowo kobiece role i vice versa nadal dowodzą binarności.
  • Odpowiedz