Wpis z mikrobloga

Paliwo po 8zł. Mandaty po 1500. Ceny samochodów w górę. Inflacja zapieprza. Tak chodzę i patrzę na te korki na mieście po godzinie 15.00 i się zastanawiam co wy macie w głowach że przy tych cenach dalej jeździcie do tych pracek za garść papierków bez wartości xD Słuchacie się jakiegoś wymoczka co wam nie pozwala na pracę zdalną tylko każe przyjeżdżać gruzem osobiście xD

Wy tak #!$%@? na serio żyjecie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pracbaza #praca #korposwiat #bieda #inflacja #polska
  • 54
@puto: Tak, bo życie miasta opiera się na pracy zdalnej. A gdzie robotnicy, spawacze, pracownicy sklepów, dostawcy, pracownicy zakładu energetycznego do zasilania twojego komputerka. Jakby nie ludzie który stoją w korku, to byś nie miał co do pyska włożyć na tej zdalnej.
Lekarze i pielęgniarki też mają sie nie słuchać wymoczka i robić teleporady?

Sam siedzę na zdalnym częściej niż w biurze, ale różne są zawody.
@Pan_Czarodziej: @CzarnyOwiec: @mariowtetrisie: @kexus512: @kowal258: @picasssss1: @kowal258:

nie każdy może pracować zdalnie


zgadzam się ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale ilu to ja nie widziałem w łagrze takich. Biura pełne managerków i specjalistów od excela klikających cały dzień najdalej wychodzących do kuchni albo na klop xD. Oczywiście grzecznie przyjeżdzają po 10 a nawet 50 kilometrów xD bo fabryka smrodu i managerek tak
tak funkcjonuje że niewolnicy mają wyprane łby że muszą słuchać managerka bo inaczej będzie miał zły humor i nie da podwyżki 500 zł brutto raz na dwa lata xD


@puto: jak próbujesz trollować udając debila który nie widzi świata poza swoim k0rpo, to zdradzę ci sekret, nikomu bólu dupy tym nie wywołasz, co najwyżej ośmieszasz samego siebie
@Kouros: ale co mam widzieć xD że w tym kraju ludzie godności nie mają i minimum szacunku do siebie i się zeszmacą i na rzęsach staną dla kilku stówek i "stabilnej" pracy za drobne. Sam taki kiedyś byłem.

Ja pomijam w tym wpisie ludzi pracujących na stanowiskach na których nie da się zdalnie, ale widzę że za wszelką cenę w nie brniecie dopisując że życia nie znam xD Mam na myśli
@murdoc apropo, wczoraj w klatce mialem remont a ekipa pracyjaca wjechala malym busikiem po chodniku pod klatkę zeby nie targać gratów 100 metrów tylko 5 metrów. Jak bym był toba to pewnie byłby juz telefon po pały bo hurr durr złamali przepis xD na szczescie mam do was więcej szacunku niż wy sami do siebie xD tak samo nie podchodze do przejsć po 15 i puszczam samochody ludzi jadących z roboty xD
Nie mamy wyjscia, dzieci do przedszkola, opieka nad starszym rodzicem i utrzymanie domu. Nie wszyscy maja czas na siedzenie w autobusie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@puto: a z tydzień temu jakiś debil baitował że praca zdalna to praktycznie niewolnictwo bo oddajesz pracy kawałek swojego domu a on woli słuchać audiobooków w samochodzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Słuchacie się jakiegoś wymoczka co wam nie pozwala na pracę zdalną tylko każe przyjeżdżać gruzem osobiście xD


@puto: #!$%@?, rzeczywiście. Od jutra na widlaku jeżdżę zdalnie xD
@atrophy: @kowallo: @BQP: @Togira_Ikonoka: powtórzę jeszcze raz bo we wpisie tego brakło, a potem to uściśliłem w jednym ze swoich komentarzy. Chodziło mi o:

...Mam na myśli wszystkie stanowiska które da się bez problemu robić zdalnie jak HR, księgowość, excele, korpo analizy, korpo raporty, nawet korpo prezentacje xD programowanie to już pominę...
@puto mandaty nadal są za niskie ( ͡° ͜ʖ ͡°)- Sorry ale niektórzy po prostu nigdy nie powinni kierować samochodami. Nie będą mieli jak utrzymać rodziny i umrą z głodu? No przykro mi.
wczoraj w klatce mialem remont a ekipa pracyjaca wjechala malym busikiem po chodniku pod klatkę zeby nie targać gratów 100 metrów tylko 5 metrów


@szynszyla2018: chłopaki jeszcze działają także zapraszam pod mój blok. Możesz normalnym uczciwym pracującym ludziom zorganizować mandat z uśmiechem na pyszczku ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@memento_mori: ten autobus tylko czeka żebyś do niego wsiadł ( ͡° ͜ʖ ͡°) ty sam stoisz na swojej drodze do tanich podróży do pracy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@puto: Niestety, ale nie każdy jest dynamicznym Putem wiek 25, który może sobie rzucić umową ot tak i szukać innej pracy, bo ludzie mają zobowiązania i nawet najmniejsze ryzyko może równać się eksmisją z domu pod most.