Wpis z mikrobloga

Paliwo po 8zł. Mandaty po 1500. Ceny samochodów w górę. Inflacja zapieprza. Tak chodzę i patrzę na te korki na mieście po godzinie 15.00 i się zastanawiam co wy macie w głowach że przy tych cenach dalej jeździcie do tych pracek za garść papierków bez wartości xD Słuchacie się jakiegoś wymoczka co wam nie pozwala na pracę zdalną tylko każe przyjeżdżać gruzem osobiście xD

Wy tak #!$%@? na serio żyjecie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pracbaza #praca #korposwiat #bieda #inflacja #polska
  • 54
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 578
@puto: Ale Ty wiesz, że większości prac to się nie da robić zdalnie. Zdalnie wywiozą śmieci, upieką chleb, wymurują chatę, brajanek też zdalnie pójdzie do zdalnego przedszkola, a na końcu zjesz zdalny posiłek ( ͡° ͜ʖ ͡°). Życie nie kończy się na korpopolu i sraj Ti.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 333
@puto: zdradzę ci kilka tajemnic o świecie, nie każdy może pracować zdalnie, nie każdy ma możliwość dojazdu komunikacją a niektórzy tyle zarabiają że mają #!$%@? na przetłoczone autobusy i tramwaje
  • Odpowiedz
@puto: Tak, bo życie miasta opiera się na pracy zdalnej. A gdzie robotnicy, spawacze, pracownicy sklepów, dostawcy, pracownicy zakładu energetycznego do zasilania twojego komputerka. Jakby nie ludzie który stoją w korku, to byś nie miał co do pyska włożyć na tej zdalnej.
Lekarze i pielęgniarki też mają sie nie słuchać wymoczka i robić teleporady?

Sam siedzę na zdalnym częściej niż w biurze, ale różne są zawody.
  • Odpowiedz
Słuchacie się jakiegoś wymoczka co wam nie pozwala na pracę zdalną tylko każe przyjeżdżać gruzem osobiście


@puto: typowy ułom z wykopu jest typowy xD
  • Odpowiedz
@puto: Wygoda i mobilność po pierwsze, a po drugie nie oglądanie p0lackich ryjów i wąchanie ich w komunikacji miejskiej bo co drugi się kompie raz w tygodniu to jest warte każdej ceny
  • Odpowiedz
@Pan_Czarodziej: @CzarnyOwiec: @mariowtetrisie: @kexus512: @kowal258: @picasssss1: @kowal258:

nie każdy może pracować zdalnie


zgadzam się ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale ilu to ja nie widziałem w łagrze takich. Biura pełne managerków i specjalistów od excela klikających cały dzień najdalej wychodzących do kuchni albo na klop xD. Oczywiście grzecznie przyjeżdzają po 10 a nawet 50 kilometrów xD bo fabryka smrodu i managerek tak
  • Odpowiedz
@mariowtetrisie: @PodniebnyMurzyn: tak funkcjonuje że niewolnicy mają wyprane łby że muszą słuchać managerka bo inaczej będzie miał zły humor i nie da podwyżki 500 zł brutto raz na dwa lata xD

@powaznyczlowiek: Miałem szefa co mi kazał przyjeźdzać do firmy bo tak xD ale go zwolniłem z tego obowiązku xD
  • Odpowiedz
tak funkcjonuje że niewolnicy mają wyprane łby że muszą słuchać managerka bo inaczej będzie miał zły humor i nie da podwyżki 500 zł brutto raz na dwa lata xD


@puto: jak próbujesz trollować udając debila który nie widzi świata poza swoim k0rpo, to zdradzę ci sekret, nikomu bólu dupy tym nie wywołasz, co najwyżej ośmieszasz samego siebie
  • Odpowiedz
@Kouros: ale co mam widzieć xD że w tym kraju ludzie godności nie mają i minimum szacunku do siebie i się zeszmacą i na rzęsach staną dla kilku stówek i "stabilnej" pracy za drobne. Sam taki kiedyś byłem.

Ja pomijam w tym wpisie ludzi pracujących na stanowiskach na których nie da się zdalnie, ale widzę że za wszelką cenę w nie brniecie dopisując że życia nie znam xD Mam na myśli
  • Odpowiedz