Wpis z mikrobloga

Mieszkanie w Polsce to świetna inwestycja. Ceny zachodnie, zarobki wschodnie, gospodarka trzymająca się na trytytkach zachodnich korporacji xD

Ja wiem, że co zdolniejsi z was kupią po 4 mieszkania żeby mieć kapitał do życia na emeryturze. Ciekawe czy za te 30 lat będzie co zbierać z naszej gospodarki i będą na nie chętni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #kredythipoteczny
  • 103
to był prawdziwy Polak patriota, suweren, lepszy sort. Już po pierwszym wypowiedzianym słowie wiadomo że nie należy do tych przeklętych młodych wykształconych z większych miast.


Nie ma takiej grupy społecznej, której by się nie poprawiło w ostatnich siedmiu latach chyba, że naprawdę ktoś nie ogarnia kuwety. Liczby nie kłamią.

@regent21:
to się kobita napracowała, dać jej medal za te 36 lat

W ogóle mi ich nie żal

sami sobie zgotowali ten los.

Głupie babsko oszczędza na oświetleniu, które ciągnie góra kilkadziesiąt Wat. 3 zł na miesiąc oszczędzi.


@dr3vil: @prnppp: @GG99: @jestutaj: o co wam do cholery chodzi? W końcu ludzie którzy mają trochę więcej oleju w głowie i widzą że władza ich dyma, a wy wylewacie na nich
@S7-1500: ponad połowa emerytów głosowała na pis, więc dlaczego miałbym po nich plakać? xD Od lat mówię, że pis doprowadzi do tego, że emeryci będą tynk ze ścian jeść, a najlepsze, że na ich własne życzenie xD

Spore poparcie PiS uzyskał też wśród emerytów i rencistów (56,8 proc.), przy 24,5 proc. dla KO, 10,3 proc. dla SLD, 6,8 proc. dla PSL i tylko 1,1 proc. dla Konfederacji.
@derylio1:

Ale to nie chodzi o Ciebie. Wyżej wrzucałem wykres. To są niezaprzeczalne fakty.

@djtartini1:

Zapewne czeka nas spowolnienie w związku z wojną, ale pewnie jak zawsze, wyjdziemy zeń obronną ręką lepiej niż inni. Drukowanie pieniądza to jedna z przyczyn inflacji na świecie. Rządy broniły gospodarki przez COVID i zgodnie z filozofią Keynesa pchały hajs w rynek, aby wszystko nie wyhamowało. To truizm, ale nie tu, na wykopie. Tutaj działają