Wpis z mikrobloga

Mieszkanie w Polsce to świetna inwestycja. Ceny zachodnie, zarobki wschodnie, gospodarka trzymająca się na trytytkach zachodnich korporacji xD

Ja wiem, że co zdolniejsi z was kupią po 4 mieszkania żeby mieć kapitał do życia na emeryturze. Ciekawe czy za te 30 lat będzie co zbierać z naszej gospodarki i będą na nie chętni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #kredythipoteczny
perfumowyswir - Mieszkanie w Polsce to świetna inwestycja. Ceny zachodnie, zarobki ws...
  • 103
@Sachees: nie wiem
wynajmowac innym emerytom pokoje? w koncu warszawa, wszyscy chca mieszkac w warszawie

a jesli ci emeryci sami mieszkaja u kogos na pokojach to nie maja raczej takich wydatkow jakie sugeruja (no ale cofam to co napisalem bo tego nie wiem)

nikt nie wie co ma zrobic a staruchy siedza w mieszkaniach wartych po minimum 200k XD i jednoczesnie wiedzac ze za 5 lat umra opowiadaja o tym ze
@rafalkosnozawszenapropsie: Warszawa nie jest jakoś specjalnie droższa od reszty kraju, pomijając usługi. Żarcie kosztuje tyle samo w każdej biedrze, transport publiczny jest skandalicznie tani, oferta kulturalna i edukacyjna szeroka, dostęp do służby zdrowia powszechny. Pracy od groma.

Więc jasne, można wyprowadzic się do Mińska Mazowieckiego i płacic 300 zl miesiecznie mniej czynszu, za to wydać 200 zl na bilet miesieczny na KM i tracic poltorej godziny na dojazd do pracy. Albo
@demagog: ja #!$%@?, napisales to samo co ja tyle ze negatywy uznales za pozytywy i tak dalej

siedza dziady w warszawie i narzekaja na ceny, wlasnie zamiast mieszkac w minsku mazowieckim i jesc szynke to sprzedaja stare lalki pod palacem kultury

no co oni by biedni robili w minsku? XD przeciez musieli by wydac 200zl zeby dojezdzac do tego palacu kultury XD

ale ja to rozumiem ze ktos musi mieszkac w
z 2 strony pytac warszawiaka komucha o cokolwiek XD scisle centrum z cenami wywalonymi w kosmos a baba jedna z druga stare smieci na chodniku sprzedaje

ktorego biednego stac na mieszkanie w warszawie (jedynie co ich ratuje to to ze na wiochach az tak taniej tez nie jest)


@rafalkosnozawszenapropsie: ja #!$%@? czlowieku jaki z ciebie prostak wyszedl(_ )
wedlug ciebie to kazdy z 1.5mln warszawiakow
@enzojabol: o co ci chodzi wychodku? kompleksy ze udajesz warszawiaka? w chju mam ta warszawe, nie stac cie tam mieszkac to jedz dalej w polske xD

wlasnie o takich jak ty napisalem XD sadzisz sie jakbys zarabial ch wie ile a placzesz nad losem emeryta ktory siedzi na dupie w swoim minimum 200k mieszkaniu XD bo sa ze stolycy hyhy XD no to niech jedza kamienie skoro sa XD
@perfumowyswir: Za Tuska im było źle, to teraz mają rządy katolików patriotów xD. Jakoś mi ich nie szkoda. Już pisałem że pierwsi będą kwiczeć emeryci jak konsekwencje decyzji naszych czempionów będą powoli wchodzić w życie. PiSowcy mówili, że ludzie chcą pieniędzy. Na tamten moment mieli rację. Tylko mam nadzieję że ludzie wyciągnęli wnioski i już nie będą chcieli pieniędzy tylko chleb, bo pustym pieniądzem się nie najesz.