Wpis z mikrobloga

Mieszkanie w Polsce to świetna inwestycja. Ceny zachodnie, zarobki wschodnie, gospodarka trzymająca się na trytytkach zachodnich korporacji xD

Ja wiem, że co zdolniejsi z was kupią po 4 mieszkania żeby mieć kapitał do życia na emeryturze. Ciekawe czy za te 30 lat będzie co zbierać z naszej gospodarki i będą na nie chętni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #kredythipoteczny
perfumowyswir - Mieszkanie w Polsce to świetna inwestycja. Ceny zachodnie, zarobki ws...
  • 103
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@perfumowyswir: też mnie to rozwala że ludzie na wyścigi kupują mieszkania w kraju który jest tak rządzony a społeczeństwo jeszcze klaszcze uszami. W Grecji też by kupowali i uważali że to wspaniała inwestycja?

Jak już ktoś koniecznie chce inwestować w nieruchomości to czy już nie ma innego kraju? :/
  • Odpowiedz
@vanilla_cf: to był prawdziwy Polak patriota, suweren, lepszy sort. Już po pierwszym wypowiedzianym słowie wiadomo że nie należy do tych przeklętych młodych wykształconych z większych miast.
  • Odpowiedz
  • 1
Tragedia, ale czy jest jakaś skuteczna recepta na sukces?

Dobra - to rozdawnictwo ograniczyć, ale jak nie dawać jak polski emeryt #!$%@? sucha bułkę.

Brak polskich firm, a jak jakieś były to zostały wykupione. Jesteśmy kolonia i debile u władzy tego nie zmienia. miejmy nadzieję że USA będzie potrzeba silna polska.

Jeśli chodzi o Niemcy to porównajmy produktywność Niemca i Polaka (Nie jako nacja a jako kraj). Jeśli chodzi o edukację, i
  • Odpowiedz
@perfumowyswir: z 2 strony pytac warszawiaka komucha o cokolwiek XD scisle centrum z cenami wywalonymi w kosmos a baba jedna z druga stare smieci na chodniku sprzedaje

ktorego biednego stac na mieszkanie w warszawie (jedynie co ich ratuje to to ze na wiochach az tak taniej tez nie jest)
  • Odpowiedz