Wpis z mikrobloga

Mieszkanie w Polsce to świetna inwestycja. Ceny zachodnie, zarobki wschodnie, gospodarka trzymająca się na trytytkach zachodnich korporacji xD

Ja wiem, że co zdolniejsi z was kupią po 4 mieszkania żeby mieć kapitał do życia na emeryturze. Ciekawe czy za te 30 lat będzie co zbierać z naszej gospodarki i będą na nie chętni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #kredythipoteczny
perfumowyswir - Mieszkanie w Polsce to świetna inwestycja. Ceny zachodnie, zarobki ws...
  • 103
i co mają zobrazować te Twoje wykresy? Niby ze względu na stopę bezrobocia czy wzrost PKB w Polsce lepiej się żyje niż np. w Niemczech? xD


Nic takiego nie zasugerowałem xD Odniosłem się do zarzutów o "rozj45banej gospodarce, które stawiali wymienieni w mym poście xD

@klinsman:
wo zapełniają magazyny. Tylko i wyłącznie konsumpcja, przemysł już się zwija według ostatnich odczytów. Zobaczysz jaki zjazd będzie jak skoczy się kasa i szał zakupów.


Pierwszy miesiąc mamy delikatne drgnięcie jeśli chodzi o produkcję przemysłową i mniejszy wzrost rdr. To trochę zbyt mało na takie wnioski. Oczywiście, spowolnienie będzie, ale będzie ono dotyczyć całej UE w wyniku wojenno-politycznej zawieruchy.

@picasssss1: