Wpis z mikrobloga

BTW u mojego brata w szkole podstawowej po wakacjach, dyrektorka wypuściła "dekret", że każdy nienaturalny kolor włosów w przeciągu dwóch tygodni ma zniknąć.


Matki się wielce oburzyły, że dzieci się tak teraz wyrażają, że inne czasy itp.

Zrobiły pikietę pod szkołą - nie pomogło.

Więc napisały projekt zbiorowy do jakiegoś kuratora państwowego czy jakoś tak - Kurator stanął po stronie dyrektora.


"Dzieci chodziły z "depresją" do szkoły w normalnych włosach".

Za główną
beka za każdym razem jak wykopkom dupa pęka, że ktoś zarabia, a potem te same wykopki robią z przyczajki zdjęcia dup obcych kobiet na ulicy xD


@SmakoszKotow: Tak, na pewno to ci sami. Ma Pan dowód?
Mi życie pokazało, że każdą osobę którą spotkałem i miała jakiś dziwny kolor włosów (zielony, różowy, niebieski itp), kolczyki na ryju były jakieś zagubione i miały ewidentne problemy ze "sobą".


@kodecss: Mogę tylko powiedzieć, że to dowód anegdotyczny i samo w sobie pokolorowanie włosów nie wiem czemu miałoby być czymś dziwnym. To jest nierozumienie tego, że kultura się zmienia. Teraz jest to po prostu modne. To trochę tak jak narzekanie na
@kodecss: nie wiem czym jest SM, czyli uważasz ze ludzie powinni być biedni bo z dzieciństwa pamiętasz ze w sklepach nic nie było i chodziłes w jakiś znoszonych lumpach po starszej rodzinie? Smutne ze ludzie tutaj są pierwsi do nabijania się z ilości toalet i fatalnego dobrobytu choćby w Rosji a sami maja podobna mentalność
@szybki_zuk:
Ciuch nie ingeruje w twoje ciało.
A zmiana kolorów włosów już jakąś ingerencją jest.

Ja nie mam nic do farbowania się i to jeszcze przez osoby dorosłe.
Ale życie mi pokazało czy to na studiach czy imprezach, że ktoś kto ma "dziwny" kolor włosów miał nasrane w głowie.