Wpis z mikrobloga

zapraszam do zainteresowania się NXT (Nextcoin), https://bitcointalk.org/index.php?topic=345619.3700

zapowiada się obiecująco, nie jest to fork tylko waluta napisana od nowa, developerzy bardzo aktywni i mają wiele planów. Polecam poczytać.

wzrost 100% od wczoraj, aktualna cena: 0.00001111 NXT/BTC

giełda: dgex.com , działa bardzo dobrze, 0% fee za obrót.

Polecam wejść w temat bo teraz wydaje się idealny moment.

#bitcoin #kryptowaluty #nxt
  • 16
@MountThor: @indiglo: @MountThor: a słyszeliscie o tym? https://bitcointalk.org/index.php?topic=310939.160

e marka niemiecka,

ps. niedlugo bedzie 150walut i bedzie tylko spekulacja jedna wielka na wszyskim, tylko dlatego kurs LTC I BTC wychamował bo w czasie wzrostu przyrost nowych walut byl szybszy niz wzrost kursu tych dwóch pierwszych. jesli na rynku byla x pieniedzy do wydania na 10 walut to było spoko teraz jest np 2x kasy a walut 5 razy tyle
@globalgsmtm: straciło to dla mnie swój jakiś tam urok poczatkowy, była jedna-pierwsza-wyjątkowa i taka powinna pozostać, ewentualnie jako alternatywa ten drugi litecoin żeby można było pohandlować. TEraz to wygląda jak spełnianie kaprysów, i każdy robi sobie xxxxxxcoin, który jest warty w zasadzie tylko w podświadomości tworzącego i prędzej czy później umrze śmiercią naturalną. Co za dużo to nie zdrowo, tak to bym określił :) mówie to jako obserwator
@indiglo: no dla mnie tez urok troche pryska, ale tak czułem ze tak bedzie jak wszscy zaczna drukowac pieniadze to pozniej beda gowno warte. jeszcze te 10 walut spoko- mozna pograc ale kuzwa juz jest ponad 50
@MountThor: kopać zaczynasz automatycznie jak masz klienta i coś na koncie, i bynajmniej nie jest to kopanie tylko przetwarzanie transakcji za co dostajesz część fee czyli opłaty. Zyski nie zależą od super wykokszonego 32 rdzeniowego xeona albo 10 kart graficznych 7990 tylko od ilości NXT na koncie. Im więcej masz NXT tym więcej prowizji dostaniesz za przetwarzanie transakcji.

Można też dostać NXT w inny sposób, tzn od społeczności za udzielanie się
@globalgsmtm: eMarka droga, ale moim zdaniem jedna z tych z potencjałem. Trzyma poziom i musi mieć chyba za sobą ludzi z sentymentem to tej niedawnej niemieckiej, którzy nie chcą jej zdewaluować wyprzedażą. Nie widać na niej bańki i dużego kombinowania kursem.

Porównajcie sobie wykresy Doga i NXT... to zobaczycie, że wzrost wartości koreluje idealnie, ten sam wzór i teoretycznie NXT jest w drugiej ostatniej fali w górę przed trwałym spadkiem fazy
@globalgsmtm: gdzieś wróble ćwierkały, że w Niemczech poszło zdanie jakiejś grubej ryby. Polecała jakiś procent oszczędności ładować w wybraną kryptowalutę, jako dodatkowe zabezpieczenie/inwestycje na starość. Może wybiorą(ja wybiorą) eMark:)
@globalgsmtm:

@myrad: Niemcy tak jak Chińczycy i Rosjanie interesują się tematem i tak jak kupują złoto na trudne czasy tak i szukają innych alternatyw dla bezwartościowego inflacyjnego papieru.

No i Nxt przebił wszystkie granice... poszedł nie dwukrotnie, a jeszcze więcej w górę aż się posypała giełda dogex.com, ich forum i ogólnie wszystko jest atakowane DDoSem przez kogoś komu się Nxt nie podoba z Rosji, albo przez Rosjan albo na zlecenie