Wpis z mikrobloga

@wypokk_: 2 tygodnie temu wróciłem z egiptu i moje odczucia są całkiem inne. Polki, nawet młode mają pełno cellulitu na du... a takie niemki - grubo po 40 a dup... gładka jak u nastolatki. No i te polskie mordy... z daleka widać że to p0lka...
@wypokk_ tradycyjnie jak lwia większość rodaczek nie umie się pomalować. To jest chyba narodowa "zaletą" polek, że mają posklejane, utytuane w tuszu rzęsy jakby co rano wkładała łby do wiadra z przepracowanym olejem silnikowym.
@Silvervend: zakładam że do treningu wykorzystasz ogólnodostępne źródła wiedzy, dzięki temu przynajmniej będziesz wiedział jakie techniki stosują na Tobie inni i będziesz potrafił im pokazać, że muszą Cię traktować jak równego sobie.

Definicje poznasz w trakcie nauki, jest ich wiele, a w szczególności negocjowanie to nie jest wyłącznie "targowanie się" tak jak to było w tym wątku wielokrotnie przedstawiane.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Silvervend: po prostu w każdej możliwej sytuacji trenuj umiejętności negocjacyjne, a z czasem zrozumiesz jak wiele bez nich traciłeś... bo niby w jaki sposób ja miałbym Cię oświecić?

@MilionoweMultikonto: kurcze ja wiem, że Ty masz trochę racji, ale tylko trochę.
A) tych okazji człowiek praktycznie nie ma, b) typowe negocjacje z szefem kończą się albo tym, że dostaniesz podwyżkę na poziomie 30 procent tego, co chciałeś, albo nie dostaniesz nic,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MilionoweMultikonto: Przecież napisałem ci jak wyglądają negocjacje xD albo zarabiasz jak reszta ludzi na stanowisku 4k brutto albo dziękujemy panu. W innej firmie ma się w mojej okolicy tyle samo albo mniej

@Tandem1: a tu też trochę prawdy, są "zmowy płacowe" dla szaraków, stoi 5 fabryk obok siebie i wszędzie są zarobki na dokładnie tym samym poziomie
@MilionoweMultikonto czyli zamiast mi powiedzieć co rozumiesz przez negocjacje, to się wyślizgujesz. Co więcej, wciskasz mi jakieś bzdury, nie mając pojęcia o mojej sytuacji. ()

Ja nie pytam się Ciebie o nauki, tylko Twoją definicję negocjacji, aby wyciągnąć wnioski, z czego w Tobie takie przekonanie do siły negocjacji.