Wpis z mikrobloga

@Halbr: Wybacz ignorancję, ale wyjaśnisz co masz na myśli? Wytężam zwoje mózgowe i nie rozumiem. Na początku myślałem, że chodzi o jakąś wojnę, ale była wojna stuletnia. Poza tym to brzmi jak jakiś żart, więc i tak wątpię, żeby to miało związek z jakimiś wojnami. Więc nie mam pojęcia o co chodzi, innych pomysłów nie mam (,)
Tausendjähriges Reich


@m_bielawski: Czemu po niemiecku? I jeśli dobrze szukam, to niekoniecznie jednak z wojnami? Szczerze to się dziwię, że aż tyle plusów ma ten komentarz, za #!$%@? nie słyszałem o tym, ale może jestem głupi/nieoczytany. Albo może i gdzieś słyszałem, ale nie skojarzyłbym za #!$%@?.
Tausendjähriges Reich


@m_bielawski: Dzięki, jak wpisywałem po niemiecku to wyskakiwały jakieś odnośniki katolickie, a jak przetłumaczyłem na "tysiącletnie królestwo" to też xD Dopiero samemu musiałem zmienić "reich" na "rzesza" i teraz już kumam. Dziękuję () Ale to nadal się dziwię, że tyle osób to skumało. Czuję się głupio, bo ja nie slyszałem o tym określeniu. Dzięki za doinformowanie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Dzięki, jak wpisywałem po niemiecku to wyskakiwały jakieś odnośniki katolickie, a jak przetłumaczyłem na "tysiącletnie królestwo" to też xD


@NykipVaous: a to ciekawe, bo te nazwe prosto z wikipedii skopiowalem

Ale to nadal się dziwię, że tyle osób to skumało. Czuję się głupio, bo ja nie slyszałem o tym określeniu. Dzięki za doinformowanie.


Kazdy ma prawo czegos nie wiedziec, ale myslalem, ze to akurat powszechnie znane okreslenie ¯\_(ツ)_/¯