Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 47
336 397 + 106 = 336 503

Nie miałem dostępu do mojego personalnego rorszaka i myślałem, że tak będzie oryginalnie, ale okazało się, że prawie idealnie odtworzyłem trasę sprzed dwóch miesięcy. Na szczęście na równiku tego nie sprawdzają, więc dorzucam kolejną setkę. Po drodze niewiele się w sumie działo, ot, napotkałem rower Wodnika Szuwarka, wieżę zabitą dechami (niestety bez królewny) oraz konia (z zupełnie innej miejscowości, niż myślicie, świntuchy!). Skromna fotorelacja w komentarzu.

#rowerowyrownik #rower #100km

Skrypt | Statystyki
DwaNiedzwiedzie - 336 397 + 106 = 336 503

Nie miałem dostępu do mojego personalnego ...

źródło: comment_1653942787C6feZHbp1ARdpbWBGz0vVa.jpg

Pobierz
  • 6
@DwaNiedzwiedzie z miejsc których nie odwiedziłeś na północ od Wrocławia, a myślę, że warto zahaczyć:
- Oborniki Śląskie - Strupina (najstarsza miejscowość w sporej okolicy, znajduje się na przyjemnej górce, do której masz równy podjazd od Skokowej. Świetny widok na północ - tu się zatrzymał lodowiec i masz równinę taką, że widać stąd wielkopolskie).
- Wińsko/Głębowice - lokalna stolica ciemnego nieba - pod Stryjnem znajduje się uniwersytecki teleskop - potężny.
- Żmigród
@BitulinowyDzem: To tylko tegoroczny urobek, z powyższych propozycji tylko w Wińsku nie byłem. Tu mapka z całym moim rejestrowanym pedałowaniem z ostatnich trzech lat, a sytuacja jest rozwojowa :) Dolina Baryczy też mi przypadła do gustu, niestety to stówa na same dojazdy, więc i możliwości eksploracji skromniejsze, a pociągami tłuc się nie lubię. No i właściwie dopiero niedawno zacząłem planować trasy tak, żeby podrasować pajęczynkę. Kwadraty mnie nie ciągną, bo raz,
DwaNiedzwiedzie - @BitulinowyDzem: To tylko tegoroczny urobek, z powyższych propozycj...

źródło: comment_1653948592dniFsh8quEjDD95dvVjtvv.jpg

Pobierz
@DwaNiedzwiedzie To jak PKP do Żmigrodu odpada, to ja tu już wiele nie pomogę :) Jestem mocno związanym z Doliną Baryczy exLeśnikiem, który coś tam sobie na rowerze kręci, ale do chwalenia się mam bardzo daleko jeszcze. Jak wrócę do formy po chorobie, to pokaże się na tagach. Obiecuję ;) Dolinę znam od podszewki. Są w niej takie często pomijane trasy "smaczki" jak trasa Jamnik - Ruda Żmigrodzka - Niezgoda, który wiedzie
BitulinowyDzem - @DwaNiedzwiedzie To jak PKP do Żmigrodu odpada, to ja tu już wiele n...

źródło: comment_1653989719rDdX1gugYlJqw6lpijudyY.jpg

Pobierz
@BitulinowyDzem: To znaczy że jak, rowerem się do Żmigrodu nie da dojechać? :) Jakbyś się kiedyś nudził, to porysuj trochę mniej oczywistych tras np. na brouter.de lub cycle.travel i wrzuć na rowerowywroclaw, pewnie znajdzie się trochę chętnych do zwiedzania - w tym ja, bo to "daleko", a nie "za daleko" :)

@SzalonaPjetja: Jak w nagłówku obrazków: gpx.studio, przeciągasz wszystkie pliki gpx na przeglądarkę i tyle. Po zaznaczeniu dowolnej trasy,