Wpis z mikrobloga

Aż się ciepło robi na serduszku robi jak się patrzy na zwrot jaki zrobił Wykop w kwestii Konfederacji. Parę lat temu jakakolwiek próba krytyki Korwina czy innego Bosaka była surowo karana stosem minusów, a dziś każdy się z nich tylko śmieje (oprócz garstki wytrwałych wyznawców, z których też każdy się śmieje)

#bekazkonfederacji #bekazprawakow #neuropa #heheszki #polityka
strfkr - Aż się ciepło robi na serduszku robi jak się patrzy na zwrot jaki zrobił Wyk...

źródło: comment_1653917041ZVU3K2FpMou5Fl1rXj3PD1.jpg

Pobierz
  • 23
@strfkr: problemem nie jest sama konfederacja tylko naiwni ludzie, którzy wierzą w ich bzdury. Coraz bardziej słychać o ich rozpadzie. Powstanie coś nowego, kogoś zamienią, kogoś schowają. #!$%@?ą znów bzdury o niższych podatkach, że oni to tylko gospodarka. A durny wykopek z zerową bazą kto jest kim gdzie zaczynał swoją karierę polityczną znów zagłosuje na swoich idoli.
@strfkr: Żeby udowodnić swoją tezę, pokaż na przykładach przemiany konkretnych użytkowników. W sensie pokaż tych, którzy kiedyś popierali konfederację, a teraz na nią plują. Linki do ich wpisów. Bo zdaje mi się, że to żaden zwrot, tylko po prostu inni ludzie się udzielają.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@strfkr: Konfederacja sama się zaorała.

Kiedyś głównie liczyły się cele gospodarcze. Patrz chociażby i teraz na ostatnie głosowanie w sprawie 14. emerytury. Tylko Konfederacja była przeciw.

Tylko co z tego skoro dostali szansę, a wykorzystują ją nie do spraw gospodarczych, a światopoglądowych. Kościół, aborcja itd. Kiedyś o tym tyle nie mówili.

A teraz ich już dobiły dwie ostatnie rzeczy:
- covid -> szczepionki/maseczki -> szuryzm,
- wojna Rosji -> pokazali prawdziwą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Wykopaliskasz: choćby ja. Jeszcze na początku wojny Rosji z Ukrainą jak Korwin pisał o Wyspie Węży, to go tłumaczyłem. Bo Korwin często ma kontrowersyjne, ale trafne komentarze. Tak i tym razem sprawdziło się co twierdził.

Ale w jaki sposób to zrobił było nieodpowiednie. Gdy cały zachód wspiera narrację Ukrainy, Rosja sieje propagandę, a winowajca (Rosja) jest jasny, tak Korwin to podważał i wspierał się rosyjską propagandówką Russia Today. Może i miał
@strfkr: z czego tu się cieszyć? Że znów brakuje realnej siły prowolnorynkowej na polskiej scenie politycznej? Koniec jest blisko, do końca roku to wszystko #!$%@?. Na wierchuszce jeszcze się łudzą, że do wyborów w 2023 dociągną, ale ja myślę, że już przy uchwalaniu budżetu na następny rok będzie dramat. Ostatni gasi światło.
@strfkr: to nie jest tak że konfederaci zniknęli. Konfederaci(przynajmniej ja) mają 2000IQ i rozumieją że mamy czasy pokoju i czasy kryzysu. W czasach pokoju ważna jest prawda, wolność oraz wynikający z nich dobrobyt społeczeństwa. W czasach kryzysu ważne są tylko egoistyczne interesy państwa oraz społeczeństwa które tworzy to państwo. Elity konfederacji podobnie jak sanacja w 39 zdradziła swoich "poddanych" i zaczęła grać tylko na własny egoistyczny interes grupki ludzi którzy chcą
@strfkr: Dalej szury minusują jak leci. W miesiąc spadłem o 1000 miejsc w rankingu, tylko dlatego, bo piszę prawdę o k0nfabulacji xd

Z reguły jest więcej minusów za pisanie samej prawdy, niż plusów. Choć oczywiście nie zawsze, jak są lekcje to wiadomo nie minusują.