Wpis z mikrobloga

@Davvs: to jest straszne, zwróciłem uwagę na jego mimikę niby dziecko, ale patrząc na wyraz twarzy jakby postarzało się o dobre 20 lat co najmniej. Ciężko będzie miało jego pokolenie ;C
  • Odpowiedz
@Malganis882: Tak, pokolenie twardzieli. Nieprzystosowani społecznie, z ptsd, lękami, depresją. Problemy z przywiązaniem i dystans lub wręcz przeciwnie, jakiś lęk, że osoba którą kochają ich zostawi. Dorzućmy szczyptę nałogów i wyjdzie nam bardzo silne pokolenie, które stworzy silne czasy, bo przecież teraz mamy słabe czasy. Czasy względnego dobrobytu i mniejszej ilości przemocy, a w jej obliczu solidarność w potępianiu jej. No, ale jakieś geje są na netflixie. Myślę, że mentalne i
  • Odpowiedz
@Davvs: Ten filmik powinny obejrzeć wszystkie wykopki, które w na początku lutego śmieszkowały sobie "no dalej, niech się w końcu coś wydarzy, bo mi się nudzi w mojej piwnicy xDDD"
  • Odpowiedz
Tak, pokolenie twardzieli. Nieprzystosowani społecznie, z ptsd, lękami, depresją. Problemy z przywiązaniem i dystans lub wręcz przeciwnie, jakiś lęk, że osoba którą kochają ich zostawi. Dorzućmy szczyptę nałogów i wyjdzie nam bardzo silne pokolenie, które stworzy silne czasy, bo przecież teraz mamy słabe czasy. Czasy względnego dobrobytu i mniejszej ilości przemocy, a w jej obliczu solidarność w potępianiu jej. No, ale jakieś geje są na netflixie. Myślę, że mentalne i intelektualne cofnięcie
  • Odpowiedz
miałem okazję rozmawiać z dużą ilością osób, które przeżyły wojnę aktywnie w niej uczestnicząc.


@Malganis882: Bo z tymi, którzy nie dali rady - nie mogłeś rozmawiać. Traumy, lęki, depresje, załamania nerwowe, psychozy i alkoholizm wykończyły ogrom ludzi już po wojnie.
  • Odpowiedz
To będzie twarde pokolenie.

Ciężkie czasy tworzą twardych ludzi.


@Malganis882: #!$%@? tam. Gdyby tak było, to dzieci patusów miałyby największe szanse na zostanie szefami wielkich firm, najlepszymi żołnierzami i ogólnie zdyscyplinowanymi ludźmi sukcesu.

A rzeczywistość pokazuje, że dzieci patusów żyjące w ciężkich dla siebie czasach, same zostają patologią, albo kończą z nałogami jako bezdomni, bo nie ogarniają traum.
  • Odpowiedz