Wpis z mikrobloga

- A o czym ty marzysz?
- Żeby mama zmartwychwstała. Mi niczego więcej nie potrzeba.
()
#ukraina #wojna
Davvs - - A o czym ty marzysz?
- Żeby mama zmartwychwstała. Mi niczego więcej nie po...
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Davvs: czy tylko mi wygląda to jak ustawka pod ukraińską propagandę? podobnie jak z kobietami w ciąży w szpitalu w którym grała aktorka. Nie żeby coś ale łykacie jak pelikany.


@jednakenergetyk: Pokaz mi proszę jakiś materiał dowodzący Twoim słowom o tej aktorce w ciąży.
  • Odpowiedz
czy Ty porownales dziecko patusa do sieroty? Co Ty p--------z.


@wonzki: to ty p--------z. Chcesz powiedzieć, że dzieci patusów doświadczające przemocy nie mają "ciężkich czasów"? Trauma to trauma, nigdy dobra nie jest. Gdyby była dobra, to dzieci patusów też by "wzmacniała", bo one też ją przeżywają.
  • Odpowiedz
Tak, pokolenie twardzieli. Nieprzystosowani społecznie, z ptsd, lękami, depresją. Problemy z przywiązaniem i dystans lub wręcz przeciwnie, jakiś lęk, że osoba którą kochają ich zostawi. Dorzućmy szczyptę nałogów i wyjdzie nam bardzo silne pokolenie, które stworzy silne czasy, bo przecież teraz mamy słabe czasy. Czasy względnego dobrobytu i mniejszej ilości przemocy, a w jej obliczu solidarność w potępianiu jej. No, ale jakieś geje są na netflixie. Myślę, że mentalne i intelektualne cofnięcie
Tino - > Tak, pokolenie twardzieli. Nieprzystosowani społecznie, z ptsd, lękami, depr...

źródło: comment_1653804268zX7asyUI1t0fBVZ27maA4T.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@miro950:

I to są problemy w życiu i cała jego zje*ana proza, a nie wyimaginowane problemy jakie mają wykopki z tagu #przegryw


No bycie skazanym na dożywotnią samotność to faktycznie wyimaginowane problemy
  • Odpowiedz
@Abstrakt: nie no, generalnie masz rację.
Nie patrzę jednostkowo, tylko na całokształt.
Zobacz co się stało z Europą po drugiej wojnie i każdej innej większej - następuje odbudowa kraju, czasy względnego spokoju, bo te osoby widziały na własne oczy wojnę i za swojego życia nie chcą dopuścić do powtórki. Tworzy się dobrobyt i kiedy to pokolenie, które całe swoje życie poświęciło na odbudowę odchodzi - znowu zazwyczaj cykl się powtarza...
  • Odpowiedz
Moderacja likwidująca komentarze ze Rosjanie to zasrane śmieci i pieprzone szmaty którymi należałoby wycierać podłogę gdzie się da, staje tam gdzie Rosjanie chroniąc godność takich soldatow
  • Odpowiedz
@Davvs: I to wszystko przez jednego chorego człowieka z manią wielkości, ktoremu się wydaje, że wysyłanie ludzi na smierć jest spoko, bo on chce kawałek ziemi u sąsiada. Każdy kto popiera Putina powinien być kierowany do psychiatryka i to bez badań
  • Odpowiedz
@Davvs: ile to dziecko ma lat? po wyglądzie strzelam jakieś 10-12, a w gestach i mimice widać doświadczonego życiem 50-latka
  • Odpowiedz