Wpis z mikrobloga

Znajomy nie może spać po nocach bo kredyt mu wzrósł z 1500 na 3000 w ciągu kilku miesięcy a koszty prowadzenia mikro działalności z 4000 na 7000(wyższe podatki/media/leasing). Coraz więcej ludzi jest przytłaczana kosztami życia, kredytami, mafią bankową. A to dopiero początek...

A tymczasem za bardzo "udany" polski nieład,i rozwalenie systemu księgowego ,dali sobie pokaźne premie.....dalej siedźmy na dupie,bo na pewno rząd coś zrobi w Naszej sprawie.... Ciekawe że jak trzeba było bronić amerykańskiego korpo (TVN) albo wściekłych macic to na ulicy było mnóstwo ludzi a teraz cisza...

#nieruchomosci #kryzys #bekazpisu #wlasnafirma #kredythipoteczny #kredyt #protest
  • 29
@pp93: @milvanb: 7 lat protestów niczego nie zmieniło. Przy takim kryzysie autorytetów, samo protestowanie niczego nie zmieni.
Brak wyraźnego lidera, który byłby w stanie przekuć te prostesty w realną zmianę. Ponadto pis i tak juz zepchnal gospodarke i stosunki spoleczne w przepaść. Protesty, teraz nic już nie zmienią.
Idealistom proponuje walczyć o Polskę i jej odbudowę, realistom emigrację.
@Viado: Kuce sabotują większość protestów, byłem na proteście przedsiębiorców to na wykopie jeździli po mnie, że protestuje w sprawie Januszy co nie płacą. Na protestach kobiet też byłem i było to samo, mądrowali się z przed komputera, że protestuje w sprawie Julek co chcą się ruchać bez konsekwencji, Jak byłem na proteście TVN to te same kuce piały, że protestuje w sprawie telewizji zamiast poważniejszych spraw ¯\_(ツ)_/¯
Konfederacja to taki sam
@Viado znajomy jest idiotą skoro jeszcze nie zmienił kredytu na stałe oprocentowanie. Ja zrobiłem to w marcu, na 6.48%. Mogłem wcześniej na 4.5% ale byłem idiotą też i się z tym przejechałem.