Wpis z mikrobloga

Niestety pewien wykopek nie był w stanie pogodzić się z moją opinią i usunął mój kulturalnie napisany komentarz, więc nie pozostaje mi nic innego, jak wrzucić identyczną treść na Mikroblog. Jeżeli chociaż jedną osobę uda mi się ocalić, to już samo w sobie będzie sukcesem.

Wpis skierowany do młodych, nie do końca jeszcze świadomych ludzi (powiedzmy do 16 lat, ale granica jest oczywiście elastyczna): musicie być świadomi tego, że na serwisie wykop.pl tagi #przegryw oraz twórczość okołoblackpillowa prezentuje wyłącznie zawartość rozrywkowo-kabaretową oraz szeroko rozumiany trolling. Nie należy umieszczanych tam treści brać na poważnie, a tym bardziej kierować się nimi w prawdziwym życiu.

Jeżeli masz różnego rodzaju problemy i przesiadujesz na tych toksycznych tagach, traktując umieszczane tam wpisy za prawdy objawione, pamiętaj, że szkodzisz swojej psychice.

#przegryw #blackpill #bluepill #redpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #bekazrozowychpaskow #bekazniebieskichpaskow #bekazprawakow #bekazlewakow #seks #tinder
  • 99
@zymotic: Nikt nie traktuje tego jak prawdę objawioną, to w większości krzyk rozpaczy ludzi spisanych na straty. Trolowanie to próba zwrócenia na siebie uwagi podobnie jak u dziecka zaniedbanego przez rodziców jakie ucieczką z domu tak naprawdę prosi o uwagę i pomoc.

Ilość mężczyzn w wieku 18-29 pozbawionych możliwości wejścia w związek i pozbawionych jakichkolwiek fizycznych czy czysto platonicznych doświadczeń z kobietami zaczyna dobijać do 30% z tendencją wzrostową podczas gdy
@zymotic: niczego nie należy traktować jak prawdy objawionej i należy być ostrożnym co do tego, czym kto się kieruje w życiu.

W przeciwieństwie do wielu innych miejsc na blacpillowym tagu na portalu ze śmiesznymi obrazkami nie widziałem ludzi uzurpujących sobie prawo do mówienia dzieciakom jak powinni żyć.
@Nostrian: Jeżeli jeszcze poprzesz swoje procenty jakimiś danymi to będzie chyba jeden z najbardziej merytorycznych wpisów jakie kiedykolwiek widziałem, odnoszących się właśnie do problem tzw. przegrywa.
@Pralko-suszarka: no bo jak ktoś pisze, że się boi tego co oni zrobią to co mam napisać xD? Że też obawiam się rewolucji? Że niby co? Zrobią powstanie?

Nic nie zrobią bo nie są grupą jako taką. Łączy ich tylko jeden mianownik - mają problem ze znalezieniem kobiety. No to jedni to zaakceptują, inni pójdą do prostytutek a inni ściągną sobie żonę z Indonezji. Ale żadnych wielkich rewolucji nie będzie.

Zresztą
@zymotic: ziomus co to co wysryw? Poszedlem do klubu to mnie laski doslownie targaly żebym z nimi szedl pan anom obok to sobie tylko piwo mógł pic. Laska srogo #!$%@? i jak nie jestes 7/10 to GG.
@Nostrian: Ja uważam, ze nikt ich żalu (takiego szczerego) nie wyśmiewa. Wyśmiewa się za to ich memy o tym, że "mam 10 Alvaro na twoje miejsce", dopisywanie tekstów w stylu "laska ma PEWNIE do zaoferowania tylko tzipę a wymagania z kosmosu" gdzie taki ktoś nie wie, co ta laska ma faktycznie do zaoferowania ale fama idzie w świat że tylko tzipa i reszta to łyka. Podawanie na mirko screenów z tindera