Wpis z mikrobloga

Niestety pewien wykopek nie był w stanie pogodzić się z moją opinią i usunął mój kulturalnie napisany komentarz, więc nie pozostaje mi nic innego, jak wrzucić identyczną treść na Mikroblog. Jeżeli chociaż jedną osobę uda mi się ocalić, to już samo w sobie będzie sukcesem.

Wpis skierowany do młodych, nie do końca jeszcze świadomych ludzi (powiedzmy do 16 lat, ale granica jest oczywiście elastyczna): musicie być świadomi tego, że na serwisie wykop.pl tagi #przegryw oraz twórczość okołoblackpillowa prezentuje wyłącznie zawartość rozrywkowo-kabaretową oraz szeroko rozumiany trolling. Nie należy umieszczanych tam treści brać na poważnie, a tym bardziej kierować się nimi w prawdziwym życiu.

Jeżeli masz różnego rodzaju problemy i przesiadujesz na tych toksycznych tagach, traktując umieszczane tam wpisy za prawdy objawione, pamiętaj, że szkodzisz swojej psychice.

#przegryw #blackpill #bluepill #redpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #bekazrozowychpaskow #bekazniebieskichpaskow #bekazprawakow #bekazlewakow #seks #tinder
  • 99
@przegryw162cm: No tak, bo najlepiej to tylko do tych piękniejszych których też jest mało, bo są w ogonie rozkładu. Największe prawdopodobieństwo to dziewczyna 4/10 do 6/10, tych brzydszych jest mniej ale mogą mieć inne walory. Na prawdę zajebiste rozumowanie. Każdy ma prawo być singlem, niestety to ma swoje przykre konsekwencje a tego się jeszcze nie widzi dopóki jest się młodym.
No tak, bo najlepiej to tylko do tych piękniejszych których też jest mało, bo są w ogonie rozkładu.


@daro1: nie napisalem ze do najpiekniejszych, do przecietnych rowniez mozna. Jaki jest sens bycia w zwiazku z kobieta, ktora brzydzisz sie pocalowac?

Każdy ma prawo być single, niestety to ma swoje przykre konsekwencje a tego się jeszcze nie widzi dopóki jest się młodym.


O tak, bo rozwody, podzial majatku i alimenty sa taaaaakieeeeee
@przegryw162cm: Mistrzu lepsze to niż samotność. Jak pasuje charakterem, nie jest jakaś toksyczna to czemu nie. Nie wiem co Wy widzicie w tej atrakcyjności. Im mężczyzna starszy to już coraz bardziej będą się podobać te na które na początku by nie splunął. Dla ścisłości ja już przerabiałem to o czym tutaj piszę, bo na początku chciałem tą co najbardziej się podoba a nie miałem szans, to przez traumę spieprzyłem szanse które
@Pozytywny_gosc: Ale skąd wiesz że będzie do niego wzdychać? Mówimy o relacjach w realu, nie na Tinderze, Chadów jest statystycznie mało więc mniejsze prawdopodobieństwo że w ogóle takiego spotka. Poza tym kobiety mogą się takich bać. Weź pod uwagę naszą mentalność i parowanie się głównie w kręgach znajomych, nie jest to też bez powodu. Jasna sprawa że Chad może rozpieprzyć komuś związek a potem i tak olać ale z takim podejściem
Mistrzu lepsze to niż samotność


@daro1: Nie zgodzę się, to jest kwestia subiektywna. Jedni maja parcie na zwiazek, inni nie. Ponadto mamy dzisiaj bardzo duzo rozwodow, wiec skad pewnosc ze samotnosc Cie ominie jesli wezmiesz sobie kobiete mirabelka-tier do zwiazku?

to przez traumę spieprzyłem szanse które mi chciały dać te mniej atrakcyjne


Ty przez traumę zepsułeś, a ja wolę być singlem i chodzic do prostytutek niż być z kobietą, która mi
@daro1: niekoniecznie, jeżeli jesteś odpadem genetycznym czyli facetem < 6/10 grozi ci tzw wahadło #!$%@? - albo zostaniesz nieruchającym przegrywem incelem, albo wejdziesz w związek, w którym nie będziesz szanowany, pożądany, kochany, tylko traktowany jako bankomat i spełniacz zachcianek, a twoja kobieta będzie unikać seksu i na boku szukać czadomena, a na końcu rozwód, alimenty i zabranie dzieci
Pobierz Pozytywny_gosc - @daro1: niekoniecznie, jeżeli jesteś odpadem genetycznym czyli facet...
źródło: comment_1653386868Dd9samMEfYILlPatlnCDSg.jpg
albo wejdziesz w związek, w którym nie będziesz szanowany, pożądany, kochany, tylko traktowany jako bankomat i spełniacz zachcianek, a twoja kobieta będzie unikać seksu i na boku szukać czadomena, a na końcu rozwód, alimenty i zabranie dzieci


@Pozytywny_gosc: TY WSTRETNY MIZOGINIE INTZELU KTÓRA KOBIETA CIE TAK SKRZYWDZIŁA????

@Pralko-suszarka:

To ja ci coś pokażę.

https://www.wykop.pl/wpis/65740959/parzcie-p0lce-bogaty-chad-juz-nie-wystarcza-tinder/232971697/#comment-232971697

Komentarze w stylu:

- "Laska PEWNIE po chadach się wyszalała i szuka teraz betabankomatu, ha tfu"

- "Laska wyszalała się z Hiszpanami, Włochami i Holendrami i teraz szuka spokojnego chłopaka"

- "Stare próchno zbliża się do ściany, wie że scenariusz z 365 dni się nie spełni to obniżyła wymagania"

- "Laska ma PEWNIE tylko 3 otwory do zaoferowania"

Oni nie wiedzą o lasce nic
@AlienFromWenus: zmanierowane omijałem nawet kiedy jeszcze grałem w ta grę ( ͡° ͜ʖ ͡°) mój błąd, napisałem nieprecyzyjnie - przez #!$%@? szajsu nie chodziło mi o sam związek co o ten wstępny proces selekcja/randkowanie/balansowanie dostarczanej atencji. > skoro przegrywy mają prawo oszukać system to brzydkie laski też

@AlienFromWenus: od tego jest makijaż ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oni nie wiedzą o lasce nic a obrabiają jej doopę aż huczy xD zmyślone historyjki, by obrzydzić sobie normalne kobiety i poczuć się lepiej w swoim #!$%@?. Potem młodzi niedoświadczeni chłopcy czytają takie toksyczne badziewie i biorą to za "Prawdę objawioną". Na koniec sami postują na tagu Przegryw, bo nie mogą znaleźć wartościowej kobiety. Dlaczego? Bo nie szukają. Dlaczego? Bo baby mają tylko tysiące wymagań i jedynie tzipę o przebiegu starego Passata