Wpis z mikrobloga

Niestety pewien wykopek nie był w stanie pogodzić się z moją opinią i usunął mój kulturalnie napisany komentarz, więc nie pozostaje mi nic innego, jak wrzucić identyczną treść na Mikroblog. Jeżeli chociaż jedną osobę uda mi się ocalić, to już samo w sobie będzie sukcesem.

Wpis skierowany do młodych, nie do końca jeszcze świadomych ludzi (powiedzmy do 16 lat, ale granica jest oczywiście elastyczna): musicie być świadomi tego, że na serwisie wykop.pl tagi #przegryw oraz twórczość okołoblackpillowa prezentuje wyłącznie zawartość rozrywkowo-kabaretową oraz szeroko rozumiany trolling. Nie należy umieszczanych tam treści brać na poważnie, a tym bardziej kierować się nimi w prawdziwym życiu.

Jeżeli masz różnego rodzaju problemy i przesiadujesz na tych toksycznych tagach, traktując umieszczane tam wpisy za prawdy objawione, pamiętaj, że szkodzisz swojej psychice.

#przegryw #blackpill #bluepill #redpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #bekazrozowychpaskow #bekazniebieskichpaskow #bekazprawakow #bekazlewakow #seks #tinder
  • 99
Wpis skierowany do młodych, nie do końca jeszcze świadomych ludzi (powiedzmy do 16 lat, ale granica jest oczywiście elastyczna): musicie być świadomi tego, że na serwisie wykop.pl tagi #przegryw oraz twórczość okołoblackpillowa prezentuje wyłącznie zawartość rozrywkowo-kabaretową oraz szeroko rozumiany trolling. Nie należy umieszczanych tam treści brać na poważnie, a tym bardziej kierować się nimi w prawdziwym życiu.


@zymotic: a jakie tresci dotyczace relacji miedzzyludzkich mozna brac za prawde skoro wedlug ciebie
@AlienFromWenus: weź też pod uwagę, że ona nie powiedziała NIC o sobie, tylko wstawiła roszczeniowy opis.

Ja bym jej zaproponowal terapie, bo ma ochydny charakter. Normalna osoba ma opis w stylu "lubie filmy, haftowanie, imprezki w klubach, zróbmy razem piszną pizze do netflixa", a ona ma opis w stylu "dawać mi tu kurła księcia z najwyższej półki, bo jestem #p0lka i mi się należy!"

TE RA PIA
@AlienFromWenus: a, no jak to lubisz to enjoy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja to raczej jestem intro i nie lubię rozmawiać z nowo poznanymi ludźmi których jeszcze nie zaakceptowałem w swoim „kręgu” na poważne osobiste tematy stad właśnie początkowe fazy znajomosci rozpatruje w kategoriach kosztu. Przy innym charakterze pewnie jest inaczej
@Pozytywny_gosc: Swojego ryja mam w awatarze, zdjęcie zrobione w wieku 42 lat, jakiś rok temu to nie wiem na ile jestem atrakcyjny. To jest właśnie tego typu myślenie. Nastawianie się na dzień dobry na to że coś nie wyjdzie. Tymczasem jest na to rozwiązanie, nie szukać kobiet w rynsztoku. Nie na portalach randkowych, tylko przez grona znajomych. Albo dobrze poznać laskę zanim na dobre się z nią zwiąże. Jasne, biorę sobie
@Werdna: a widzisz, być może przegrywy mają taki charakter, że co innego jest dla nich kosztem a co innego nagrodą, stąd pretensje do różowych, bo te nie śmią czytać im w myślach i dostosowywać siebie pod przegrywowe dyktando ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo to oczywiście wina kobiet, że lepiej są dopasowane do normików ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oni nie wiedzą o lasce nic a obrabiają jej doopę aż huczy xD


@AlienFromWenus: Tylko spytaj się takiej, czy miała doświadczenia z w/w rzeczami o których pisze w opisie ( ͡° ͜ʖ ͡°) W wiekszosci przypadków powie, że chyba tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeżeli typiara nie chce ONS/FWB i to zaznacza w opisie, to znaczy że już je w przeszłości miała nie
Cieszę się, że z mojego wpisu wywiązała się jakaś dyskusja.

Wpisy o podobnej treści będą dodawane za każdym razem, gdy po raz kolejny spotkam się z cenzurą na wiadomych tagach.
@Pralko-suszarka: a ja z autopsji wiem, że to wynik frustracji z powodu częstych propozycji ONS/FWB od facetów. Po tygodniu pisania gdzie tematy się kleją i jest fajnie, nagle (w 90% przypadków facetów tak może być) laska wyskakuje z tekstem "tak BTW brzydzi mnie przygodny seks, szukam kogoś na stałe" a facet "ojojoj a ja akurat do seksu, to się nie dogadaliśmy, choć może jednak zmienisz zdanie?"

No szlag człowieka trafia (
a ja z autopsji wiem, że to wynik frustracji z powodu częstych propozycji ONS/FWB od facetów.


@AlienFromWenus: No tak też jest. Ale póki co, żadna dziewczyna mi nie zaprzeczyła, że miała ONS'y/FWB. Niby te sprawy są normalne, ale dla przegrywa boli coś takiego, że on sam nie może czegoś takiego mieć.

Aż się zaczęłam po tym brzydzić facetów. Że też takie gówno nie wstydzi się żyć i oddychać...


@AlienFromWenus: No
@Pralko-suszarka: tacy z nudesami też do mnie pisali, zanim poznałam swojego niebieskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°) mówię o typach, gdzie załóżmy w ciągu miesiąca pisałam z pięcioma, po kilka dni i dopiero jak wspomniałam że nie interesuje mnie wyłącznie seks to raczyli wspomnieć, że w tym celu do mnie pisali. Jakby nie mogli od razu zamiast robić nadzieję byciem miłym i elokwentnym.
@Pralko-suszarka: a ja właśnie wolę bezpośrednio, nie umiem w czytanie między wierszami ¯\_(ツ)_/¯ tudzież w ironię. Mój niebieski ma jakąś cechę przypisywaną kobietom - on chce by się domyślać, czego potrzebuje xD i się #!$%@? na mnie, gdy ja tego nie potrafię ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jeśli wchodziłam na profil faceta i tam było że szuka związku, to jak mi wyskoczył z onsem to było takie WTF?
a ja właśnie wolę bezpośrednio, nie umiem w czytani


@AlienFromWenus: To jesteś w mniejszości, a podczas rozmawianie z babami trzeba się dostosować do większości by mieć jakieś szanse.

Jak laska chce ons to dobrze jest ją podniecić podczas pisania nie mówiąc niczego wprost a nie pytać co słychać, czym się zajmujesz, opowiadać o swoich zainteresowaniach


Ale co, facet ma z bomby pisać jej te rzecz nie wprost i flirtować?? XD To
@Pralko-suszarka: no nie można speszyć, bo czasem jest tak że facet wali z grubej rury, kobiecie się coś nie spodoba i jednak z nim onsa nie chce a typ "jak to nie chcesz, przecież napisałaś w opisie że jesteś chętna na takie rzeczy" xD wy macie tak że jak wam się powie, że chcę się ruchania ale za godzinę zmieni się zdanie, bo się wiele rzeczy może pojawić pomiędzy "chcę" a
Cieszę się, że z mojego wpisu wywiązała się jakaś dyskusja.

Wpisy o podobnej treści będą dodawane za każdym razem, gdy po raz kolejny spotkam się z cenzurą na wiadomych tagach.


@zymotic: Ale sam to się nie odniesiesz?

Nie należy brać na poważnie i kierować się w życiu badaniami naukowymi? Fajna odklejka.


@EastWestEast

ale z czym się nie zgadzasz w blackpillu?


@Mrjohnsmith

Właśnie to samo miałem pisać, pomijając ze blackpill działa „organoleptycznie”
wy macie tak że jak wam się powie, że chcę się ruchania ale za godzinę zmieni się zdanie


@AlienFromWenus: Bo ta zmiana zdania jest podejrzana właśnie. Jak masz w opisie jedno a podczas rozmowy nagle "nie" to dajesz do zrozumienia że "chcę ONSa ale nie z tobą" co po prostu irytuje, bo czujemy się jak ktoś gorszy.

Zmieniałas zdanie? To zmień też opis itd a nie szczujesz opisem u wypiętym dupskiem