Wpis z mikrobloga

Niestety pewien wykopek nie był w stanie pogodzić się z moją opinią i usunął mój kulturalnie napisany komentarz, więc nie pozostaje mi nic innego, jak wrzucić identyczną treść na Mikroblog. Jeżeli chociaż jedną osobę uda mi się ocalić, to już samo w sobie będzie sukcesem.

Wpis skierowany do młodych, nie do końca jeszcze świadomych ludzi (powiedzmy do 16 lat, ale granica jest oczywiście elastyczna): musicie być świadomi tego, że na serwisie wykop.pl tagi #przegryw oraz twórczość okołoblackpillowa prezentuje wyłącznie zawartość rozrywkowo-kabaretową oraz szeroko rozumiany trolling. Nie należy umieszczanych tam treści brać na poważnie, a tym bardziej kierować się nimi w prawdziwym życiu.

Jeżeli masz różnego rodzaju problemy i przesiadujesz na tych toksycznych tagach, traktując umieszczane tam wpisy za prawdy objawione, pamiętaj, że szkodzisz swojej psychice.

#przegryw #blackpill #bluepill #redpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #bekazrozowychpaskow #bekazniebieskichpaskow #bekazprawakow #bekazlewakow #seks #tinder
  • 99
laska ma PEWNIE do zaoferowania tylko tzipę a wymagania z kosmosu


@AlienFromWenus: Tylko w większości przypadków tak jest. Kobiety mają za duże wymagania, ci tłumaczyłem wczoraj i statystyka to potwierdza ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tego kobieta jest gotowa spuścić relacje budowaną tygodniami do kibla jeśli facet (którego wygląd ze zdjęć znała lol) Nie spełnia jej oczekiwań w kwestii wyglądu właśnie co sam doświadczyłem. Kobieta jest mega
Jeżeli jeszcze poprzesz swoje procenty jakimiś danymi to będzie chyba jeden z najbardziej merytorycznych wpisów jakie kiedykolwiek widziałem, odnoszących się właśnie do problem tzw. przegrywa.


@Siniel: @Piro3202: Nawet nie chcę pytać ile szukałeś...

Ingraham C. 2019. The share of Americans not having sex has reached a record high. The Washington Post.
https://archive.is/FtTaR

Davis N. 2016. Less sex please, we're millennials – study. The Guardian.
https://archive.is/1I7ZS

Twenge JM, Sherman RA, Wells
Pobierz EastWestEast - > Jeżeli jeszcze poprzesz swoje procenty jakimiś danymi to będzie chyb...
źródło: comment_1653375064TrK8OoR193JZQIA9AE6Kmr.jpg
Jeżeli masz różnego rodzaju problemy i przesiadujesz na tych toksycznych tagach, traktując umieszczane tam wpisy za prawdy objawione, pamiętaj, że szkodzisz swojej psychice.


@zymotic: sądząc po wielu piszących, także w tym wątku, mogą to być zmiany powodujące nieodwracalne #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zymotic: chłop piszący o trollujacych przegrywach...

On jest jak ta terapeutka z wpisu pewnego Mirka, który żalił się że nie ma znajomych, co mu powiedziała żeby po prostu przestał odmawiać zaproszeń od ludzi i odezwał się do znajomych ze szkoły. Taki jest poziom normictwa, oni nie potrafią zrozumieć że inne normikii już na poziomie szkoły średniej potrafią człowieka wyizolować i pozbawić jakichkolwiek znajomych. A z dziewczynami jeszcze gorzej
@Pozytywny_gosc: On pisze, że skasowali jego opinię i w tym może leżeć problem, że ludzie, którzy mają dane naukowe i własne doświadczenia z życia nie mają ochoty słuchać jakiejś jego opinii i ci mniej cierpliwi go po prostu wywalą, bo tłumaczenie czegoś poraz setny, tylko po to, żeby ktoś skwitował potem negacją jest bezcelowe.
@zymotic: Content zaburza całkowicie postrzeganie rynku matrymonialnego i dlatego jest toksyczny. Wielu się może wydawać, że skoro wszystko się sprowadza w zasadzie głównie do czynników genetycznych i biologicznych to mężczyźni poza Chadami w zasadzie nie mają szans na reprodukcję. A problem jest zupełnie gdzie indziej i ma charakter rynkowy.
@daro1: jak zwykle mylisz się - na związek ma szansę każdy nawet ja, największy przegryw może być w związku

Tylko po co mam być w związku , brzydka kobieta, która nie będzie mnie szacować, wspierać, tylko wyzywać i wzdychać do Chada?

Prawda jest taka że miłość = pożądanie do genów i tylko 20% najatrakcyjniejszych facetów może mieć miła i wierna dziewczynę która będzie się starać i robić śniadanie do łóżka

Już
@daro1: co jest toksycznego w prawidłowym stwierdzeniu że goście poniżej pewnego poziomu na rynku matrymonialnym mają przewidziana tylko funkcje dostarczycieli zasobów i dzisiaj gra jest ustawiona wybitnie przeciwko nim i ze można się z tego wypisać? Powiem więcej: ja przegryw raczej nie jestem (choć do chada to mi daleeeeko) i będąc koło 30 lvlu śmiać mi się chce jak widzę ile zasobów wkładają goście w związkach z dziewczynami z którymi się
@Werdna: To że można dojść do wniosku, że nie warto się w ogóle z nikim wiązać, bo Chady się bawią a wszyscy niżej muszą tylko #!$%@?ć na wybrankę i przy tym zaprzepaścić wszystkie szanse, wybierając samotność. Tego można nie zauważyć, jak kilka koleżanek może dawać szanse ale nie, bo zaraz jakiś Chad wejdzie z butami z dobrze rokujący związek albo że jest za brzydka a tylko te najpiękniejsze są warte żeby
@Pozytywny_gosc: Ale skąd wiesz że będzie do niego wzdychać? Mówimy o relacjach w realu, nie na Tinderze, Chadów jest statystycznie mało więc mniejsze prawdopodobieństwo że w ogóle takiego spotka. Poza tym kobiety mogą się takich bać. Weź pod uwagę naszą mentalność i parowanie się głównie w kręgach znajomych, nie jest to też bez powodu. Jasna sprawa że Chad może rozpieprzyć komuś związek a potem i tak olać ale z takim podejściem