Wpis z mikrobloga

@lipa13: A może wina pracowników, którzy się #!$%@?ą? Tyle razy byłam w biedronce i ani razu nie widziałam, żeby ktoś towar na półki układał. W innych sklepach typu Kaufland, Carrefour, Lidl to zawsze są pracownicy dbający o towar na półkach. Widocznie biedronka przyciąga samych #!$%@?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kismeth: Aldi niestety ma nowy zarząd z Biedronki. I Aldi powoli, ale jednak schodzi na psy. Jest coraz więcej gówna w postaci standów czy dużych gabarytowo rzeczy, które nie chcą schodzić i trzeba np. zwężać alejki ( ͡° ʖ̯ ͡°) już nie mówiąc o tym, że zaczynają wychodzić braki kadrowe... Więc się ciesz Aldi póki możesz bo niedługo będzie niemiecka stonka XD
@ZaQ_1 nie wszystkie biedry, ja mam blisko nową biedronke, z ladą mięsną i jest tam naprawdę przyzwoicie i schludnie. Wcześniej jeździłem do takiej w większym mieście i był syfix. Największy syfix który widziałem, jest w biedronce na miasteczku studenckim agh w Krakowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wscieklybyk Pytam poważnie, pierwszy raz w Biedronce? Nie wiedziałeś jaki tam jest syf? Bo jak tak to rozumiem oburzenie, a jak wiedziałeś to na #!$%@? tam chodzisz i dajesz im zarabiać?