Wpis z mikrobloga

@WOparachAbsurdu: Mój trenujący kolega zasila sklepy rowerowe marżami po kilka tysięcy za każdy kupiony model, kupuje średnio co 3-4 lata. Po kilka tysięcy wydaje na akcesoria i odzież i suplementy diety. Przygotowując się do zawodów korzysta z usług trenera personalnego, dietetyka i masażysty. W sezonie używa samochodu dojeżdżając na zawody. Sypia w hotelach i pensjonatach. Jeśli chodzi o ogół - w PL produkuje się 1,2 miliona rowerów rocznie i jesteśmy 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GrafikaUltraHaDe: jazda na rowerze przyczynia sie do zanieczyszczenia planety wzroscie CO2 i marnowaniu wody, rowerzysta wiecej je i pije czesto w trasie przekaski czy woda pakowana w plastik, swiat musi wiecej produkowac i zwiekszac zanieszyczenie, niektorzy opony wymieniaja co rok czy lancuch co znow idzie w produkcje i marnowanie planety na zachcianki, czeste prysznice marnowanie wody powien byc zakaz rowerowy tylko pieszo!!!!!oneoneoneo
@Im_from_alaska: nie. ja wiem ile kosztują farby i ile kosztuje godzina pracy lakiernika. Potrafię tęż oszacować czas potrzebny na przygotowanie oraz samo malowanie zarówno roweru jak i samochodu. Skoro więc zapłaciłeś więcej za taką usługę na rowerze (o wiele mniejsza powierzchnia więc i mniej farby oraz prostsze przygotowanie) niż samochodzie to:
a) farba użyta do malowania roweru była z złota albo innego bardzo drogiego materiału
b) pomalowali ci samochód jakimś byle