Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 747
Nieironicznie jak można słuchać takiej muzyki jak np Kizo XD. Zero melodii, tekst bez sensu, ale dobra to jeszcze może zależeć od gustu, natomiast chłop przecież wogole nie umie śpiewać tylko leci jakiś śmieszny przester głosu XD. Przecież to nawet muzyka nie jest XD ja jak słyszę to gdzieś w radiu na mieście to czuję jak umierają moje szare komórki. To równie dobrze mój stary mógłby się wybazgrolic, żeby udawać potężnego gangstera, a ja bym go nagrał jak coś mówi i dał przester #pytanie #gownowpis #zalesie #niepopularnaopinia #muzyka
Anon2139 - Nieironicznie jak można słuchać takiej muzyki jak np Kizo XD. Zero melodii...

źródło: comment_1652806796wbAo7zEbUL2Mlb8c38NFgI.jpg

Pobierz
  • 127
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun: a bardzo przepraszam, rap to muzyka a hip hop to cała kultura i styl życia, mea culpa, nigdy nie siedziałem w tej starej szkole, raperzy których słucham raczej nie kultywuja życia w kulturze hiphopowej
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun: xDDD może u ciebie w gimbazie w 2007r. to się z Meza śmiali ale to trzeba było się jeszcze dowiedzieć czemu się śmiali bo widać cię nie doinformowali. Mezo nagrywał od lat 90-tych i na przełomie wieków był jednym z największych tej sceny nagrywał z nim sam Peja, 52 Dębiec czy Duże Pe, W 2003 za Mezokrację był nominowany do Fryderyków, dopiero od następnej płyty został wyklęty ze środowiska. Zamiast
  • Odpowiedz
@Anon2139: moim zdaniem muza kizo może się ludziom podobać, to jest takie nowoczesne disco polo. Ja mam tylko problem w tym że teraz ci wszyscy piosenkarze nazywają sami siebie raperami. Rozumiem że rap jest modny ale co ma wspólnego z rapem ww gość albo jakaś leosia xD
  • Odpowiedz
@rakiwo: od razu zaznaczę ze nie gardzę żadna muzyka, to ze coś mi się nie podoba nie oznacza pogardy, i właśnie taki pogląd chciałbym rozprzestrzenić
Nie lubię starego rapu, ponieważ uważam go za monotematyczny, depresyjny i nie podoba mi się cała otoczka pseudogangsterki jaka powstała wokół niego (mówię tu głównie o Polsce, klimatach Firmy, HG i tym podobnych)
Ale to nie znaczy ze uważam te muzykę za #!$%@?ą, przesłuchałem cała dyskografie
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun: Wychował mnie tak, że w rozmowach stosuje się argumenty, a nie "xD" "no elo Jacek" czyli obśmianie wszystkiego na co nie umiesz odpowiedzieć z sensem. ;) Z takimi króciutko trzeba jechać bo i tak niczego ciekawego nie wnoszą, wystarczy spojrzeć na wcześniejsze twoje posty, umysł 16latki z Twittera postującej gównowpisy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AvantaR: bez kitu, myślałem że to chłop w okolicach 40 co się dorobiła na jakiejś firmie transportowej czy coś i sobie zaczął jakieś disco rspsy robić dla beki xD
  • Odpowiedz
@rakiwo: ach No tak, zapomniałam ze wykop jest od posania tylko mądrych i wartościowych wpisow, a tag gownowpis nie istnieje. A wszyscy użytkownicy maja doktorat z filozofii. Jesteś po peostu prostakiem i tyle, przysapales się do mnie w gadce o jakimś mezo i kizo czy jak mu tam, od kilku kkkentsrzy stosujesz bierna agresje i próbujesz mi pojechać. Sam o sobie wystawiasz świadectwo i nie wołaj mnie więcej. Nara.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@girlsjustwannahavefun: LOL, to ty się przysapałaś do jego stwierdzenia o Mezo, zostałaś zezłomowana, a teraz obracasz kota ogonem, że Cię niby atakuje.
Ówcześni przedstawiciele hip-hopolo zostali zdyskredytowani po jakimś czasie, a nie na początku.
Ogarnij temat, to dopiero wtedy będziesz mogła kogoś wyśmiewać za jego stwierdzenie
  • Odpowiedz