Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 747
Nieironicznie jak można słuchać takiej muzyki jak np Kizo XD. Zero melodii, tekst bez sensu, ale dobra to jeszcze może zależeć od gustu, natomiast chłop przecież wogole nie umie śpiewać tylko leci jakiś śmieszny przester głosu XD. Przecież to nawet muzyka nie jest XD ja jak słyszę to gdzieś w radiu na mieście to czuję jak umierają moje szare komórki. To równie dobrze mój stary mógłby się wybazgrolic, żeby udawać potężnego gangstera, a ja bym go nagrał jak coś mówi i dał przester #pytanie #gownowpis #zalesie #niepopularnaopinia #muzyka
Pobierz Anon2139 - Nieironicznie jak można słuchać takiej muzyki jak np Kizo XD. Zero melodii...
źródło: comment_1652806796wbAo7zEbUL2Mlb8c38NFgI.jpg
  • 127
@Anon2139: inb4, xD bo chłop odpowiada na pastę, ale:
Teksty typu „jak można słuchać dziejszej muzyki”, są dokładnie tym samym, co nasi rodzice mówili o muzyce naszego pokolenia
Mi tez się nie podoba sporo popularnych obecnie artystów (z Kizo włącznie) ale #!$%@? mnie to boli kto sobie czego słucha, ja sobie z ciekawości słucham wszystkiego co się nawinie, i jak mi się coś nie spodoba to po prostu to olewam a
@girlsjustwannahavefun: daleko mi do prawdziwego hip hopu, ale 15-20 lat temu jak chciałeś być nawet patusiarskim ulicznym raperem to musiałeś mieć słuch i umieć wchodzić w bit. Dzisiaj te chłopaki nawet tego nie mają i autotunem kompletnie zniekształcają swój głos żeby pasował do ścieżki dźwiękowej, ale potem dochodzi do koncertów i albo śpiewają z playbacku, albo brzmi to tragicznie. Także, prawilny rap jest 10 razy bardziej muzyczny niż gówno od Kizo.
@Sarim: no ale nikt nie napisał, że obecnie jest #!$%@? muzyka a kiedyś to było. Tylko ocenił jednego konkretnego artystę i tu można obiektywnie stwierdzić, że typ jest totalnie amuzyczny. Takie coś jak słuch muzyczny, trzymanie się tonacji to są sprawy mierzalne, a nie kwestia gustu.

Jak słuchasz Popka to też słyszysz, że ten typ jest cały czas poza bitem, a taki Bonus RPK nie jest i nawija czysto, mimo, że
@smierdakow: a czemu to nie muzyka?
Ja w ogóle nie neguje tego ze to może się nie podobać komukolwiek, bo dla mnie tez jest #!$%@?, ale podkład muzyczny ma, jakiś tekst jest, wiec czemu nie nazwać tego muzyką
Ja np kocham muzykę operowa, ale nie oceniam przez pryzmat standardów tej muzyki wszystkiego bo nie ma to sensu, nie jestem w stanie zdefiniować w ogóle muzyki w jakikolwiek sposób, a co dopiero
@Anon2139: oczywiście dzisiejszy rap czy też hip hop to gniot. Tylko WWO, Peja, Paktofonika itp. przypominam, że dla pokolenia dzisiejszych 50-60 latkow czyli rodziców części z Mirków to też nie była muzyka tylko szybkie mówienie itp. Czasu się zmieniają, Muzyka ewoluuje i nic nie prowadzimy. A co do kizo to Disneyland po pijaku nawet da się słuchać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)