Wpis z mikrobloga

historia dosłownie sprzed 10 minut.
gość dostał piany że lecieliśmy w parze na bocznej ulicy (wolno i wam kier000wcy #!$%@? w dupę i bat na rylo xD), zajechał mi drogę to go ominąłem z prawej i strzała. Na kolejnym przystanku wysiadł i drze się że mnie dorwie (zaczynał się zjazd) to go ocharkałem i kazałem mu #!$%@?ć xDDDD, dogonił mnie za zjazdem ale nie przewidzial że tamtędy jeździ autobus. Ledwo unikając czołówki #!$%@?ł się do rowu.., Gościowi nic nie było bo z daleka słyszałem "kuuuurwa, ja #!$%@?ę" i podobne
Cyk jedna ameba i gruchot zlikwidowany xD
żałuję jednego, że mu nie urwalem lusterka jak mi zajechał drogę :(
#samochody #motoryzacja #szosa
  • 32
@rkadjar: wiem że słabe, mógł się koleś nauczyć "nowych" przepisów ruchu drogowego które obowiązują od jakichś 10 lat ale co zrobić jak gruchot na 4 kołach odbiera rozum

@krabozwierz: ale to już drugi raz w przeciągu paru dni taki odpal kierowcy zrobili, ostatnim razem gość wyprzedzał kolarza i mnie z naprzeciwka o mało nie zahaczył. wiem co na urodziny kupuję, go pro :D
@guru8: w zeszłym roku miałem brać ale stwierdziłem że jak czekam 8 lat to ten rok mnie nie zbawi i tak nvidia #!$%@?ła wydając rtx 3080ti tylko z 12gb ramu gdzie gierki w uhd zjadają te 14gb :/
Nie było sensu kupować grafiki kóra i tak jest za słaba za taką kasę
ej mati a dalo sie was wyprzedzic normalnie jak jechaliscie ta ‘boczna droga’? Sam jezdze duzo rowerem ale nie rozumiem tej checi robienia na zlosc innym uzytkownikom drogi


@ReceNaGloweKasztanie: zdefiniuj normalnie XD? Bo samochodziarze mają chyba inną definicję i zjazd na przeciwległy pas już chyba się do tej definicji nie klasyfikuje, mimo że jest to poprawnie wykonywany manewr wyprzedzania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wbrew pozorom co poniektórzy