Wpis z mikrobloga

w kolejce i nagabują ich by poszli do kasy samoobsługowej.


@PrawaRenka: fakt faktem denerwuje to, ale nie ma sie co zloscic bo to jest ogolnoswiatowy trend i trzeba sie przyzwyczaic. Nazywa sie on: automatyzacja i optymalizacja kosztow operacyjnych

Teraz sam tam nigdy nie pójdę.


@PrawaRenka: to bardziej strata dla Ciebie

Ci odpowiedzialni za wprowadzenie tego chyba nie pomyśleli o spierdoxach czy o ludziach nie znających polskiego...


@PrawaRenka: jezyk mozna
@PrawaRenka: Ty nie masz na to wplywu najmniejszego, to jest ruch ktorego nie da sie zatrzymac, automatyzacja trwa juz ponad 200 lat i sie coraz bardziej rozpedza

Tutaj kiedys ma wejsc idea dochodu bezwarunkowego, gdy boty za ludzi beda pracowac. Ale to tylko teoria i do tego lewicowa, a ludzie juz teraz by chcieli kase za siedzenie na #!$%@? xD choc robota dla nich jest

Bedziesz polowac na golebie aby zdobyc
@brakloginuf: mam nadzieję że PiS się tym zajmie...

A co do Lidla to jeszcze klientów traktują często jak zwierzęta, karzą ci wziąć paragon bo bramka może się zamknąć i jak nie zeskanujesz to nie wypuszczą człowieka xd
ale nie można pozwolić by usunęli potem zwykłe kasy,


@Quirang: i co zrobisz, obrazisz sie na biedronke, lidla, auchana, netto i reszte spozywki ktora jest w "zmowie"? Musisz zrozumiec ze nikogo nie obchodzi Twoja wygoda, samopoczucie, po zarcie i tak przyjdziesz a oni zarobia wiecej
karzą ci wziąć paragon bo bramka może się zamknąć i jak nie zeskanujesz to nie wypuszczą człowieka xd


@PrawaRenka: no i co tu dziwnego? Bilet w autobusie tez Cie rani? Prosta sprawa, przez bramke maja wychodzic jedynie klienci co cos kupili. Chcesz robic zakupy w prywatnym sklepie gdzie trzeba zeskanowac paragon to bedziesz go skanowac jezeli chcesz towar z tego sklepu. Zawsze mozesz sie stolowac na rynku, bo to jedyne miejsce
@myszy_zjadly_mi_konto: zycie i tak pokaze ci twoje miejsce w szeregu, a gdzie one jest to od poczatku pokazujesz swoim zachowaniem i intelektem, blyszczysz az. Antyspoleczni ludzie nigdy nic nie osiagna, bo sukces jest w spoleczenstwie, a Ty jestes antyspoleczny. Jezeli sie ze mna nie zgadzasz, jezeli napisalem cos glupiego bylo 500 sposobow aby mi to przekazac w niewulgarnej formie, ale najwyazniej Cie to przeroslo. Nie ma takich slow ktorymi moglbys mnie
@brakloginuf: Potrafisz nie odpowiadać ścianą tekstu? Nawet tego nie czytam bo szkoda mi czasu i cennych neurobajtów. To moje pierwsze konto, więc tutaj masz tyle samo racji co odnośnie gotówki. ¯\_(ツ)_/¯

Ja mam to w dupie bo mnie stać nawet żeby ktoś po prostu za mnie chodził zakupy robić. Z samoobsługowej nie skorzystam bo to jakaś murzyńska technologia, zawołaj mnie jak zaczną obsługiwać Ethereum.

Po prostu cię nie lubię za bycie