Wpis z mikrobloga

#gownowpis #pogoda #globalneocieplenie #globcio #shitposting

W Indiach było ~45 jeszcze dobę temu XD Ja #!$%@?ę, jakim cudem oni wytrzymują taką temperaturę? Często w taki upał nawet wiatru nie ma. Jeszcze siedząc w domu, z wiatrakiem na full przy mordzie to pół biedy, ale iść do pracy? Już nie mówie o dresscodzie ewentualnym, siedź w taką pogodę w marynarce XD co ja gadam, sama koszula to już znęcanie się

#!$%@?. ja przy 28 już dostaję #!$%@?
  • 7
@K4KU: kiedyś trolling był sztuką, a teraz takie łachmyty jak ty dewaluują tę szlachetną profesję. nawet gdyby założyć, że jesteś przygłupi i piszesz to na serio, to i tak próbowałbyś w pewnym stopniu świadomie prowokować. świadomie i nieudolnie xD

dobra, nie męcz się ze swoją marną odpowiedzią i siad na czarną
@asenjo: Boś stereotypowy Słowian polaczek pogodowy, ze 28 Cię morduje. To jest XD a nie temperatura. Owszem, w Indiach mają #!$%@? strasznie, do tego czasami jak im wilgocią podleci przy temperaturze przekraczającej 40 w cieniu to musi być ukrop i udręka nie do opisania.
@asenjo: Oprocz tego co pisza powyzej to w Indiach sie to chyba troche inaczej czuje. Bylem w srodku lata w Bangalore, pokazywalo 40 minimum w necie - moglem spokojnie wyjsc w koszuli i nie plakac
@crewlove: z perspektywy nawet dzisiejszego spaceru po naslonecznionej stronie bardzo ciezko w to uwierzyc :D oczywiscie nie kwestionuje tego co napisales, po prostu to totalnie inny swiat. juz dzis wyjmowalem i mylem wiatraczek pokojowy, zeby na te parenascie minut sie ochlodic

albo takiego norwega z polnocy wrzucic nagle w krotkich spodenkach na hinduską prowincję. zgon w godzinę xD