Wpis z mikrobloga

@userrrr: Jakbym moją teściową słyszał ( ͡° ͜ʖ ͡°) ona też z takim podejściem, że trzeba sobie znaleźć jedną pracę i siedzieć do emerytury ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kowal258: Ja trzy tygodnie temu zacząłem piąta prace w ciągu 7 lat. Chyba są #!$%@? braki w IT bo w grudniu zrobiłem przeskok 8 -> 11k na rękę a teraz 11k-16k zmieniając drugi raz wiec zakładam ze @Docent_Jan_Mula: ma podobnie
  • Odpowiedz
@userrrr: Prawie indentycznie miałem na rozmowie kwalifikacyjnej XD za wyjątkiem dolnego paska. Pytanie brzmiało czemu zmieniałem pracę po ok. 1-1,5 roku. Na CV miałem po przeprowadzce do innego miasta 2 epizody po 1-4 mcy. No chyba jasne i logiczne że jak praca mi nie odpowiada - pod względem zarobków, ekipy czy samego szefa to nie będę masochistą i trzymał się jak rzep psiego ogona. W mniejszych miastach tak dziwnie patrzą na
  • Odpowiedz
@nobrain: Jak masz szefa idiotę, albo taką presję narzuconą z góry, że po roku masz objawy wypalenia zawodowego to jest to znak, że należy zmienić pracę i to w trybie ekspresowym, to że pracujesz w danym miejscu rok lub krócej nic nie znaczy
  • Odpowiedz