Wpis z mikrobloga

@atrax15: a propos darcia ryja, siedzę sobie ostatnio przy otwartym oknie, a obok w klatce akurat trwa remont i słyszę nagle takie "AAAAAEEEEE!" i nieźle parsknęłam śmiechem, bo po prostu jak żywcem wyjęte z mema o robolach, tylko brakowało soczystej #!$%@? na koniec :P
@atrax15: ja wam wszystkim powiem więcej, ludzie którzy podniecają się tym, że ich samochód pierdzi i piłują ten cholerny dźwięk w pobliżu zabudowań to ci sami ludzie co puszczają muzykę u siebie w domu czy mieszkaniu w bloku tak głośno, że sąsiedzi muszą tego słuchać.
@atrax15: przecież to nawet nie jest żadna niepopularna opinia czy kontrowersyjne stwierdzenie, z którym można dyskutować czy robić "change mind". To po prostu stwierdzenie faktu xD wiadomo, że w ten sposób zachowuje się tylko bucowata patola z kompleksami
Jeszcze o ile jestem w stanie zrozumieć jak nie wiem ktoś w Lambo gazuje, ok ma mały móżdżek, mały fiutek i musi pokazać, że portfel chociaż duży. Hejtuję ale rozumiem.

Ale jak ktoś w 15 letnim gruzie specjalnie modyfikuje wydech żeby być głośniejszy to #!$%@? takich ludzi trzeba utylizować xD Nieźle musi być odklejona osoba która myśli, że to komukolwiek zaimponuje.
Zostanę zlinczowany ale mi to nie przeszkadza. Sam jeżdżę na różne WNRy


@SmoczeKrocze: chłop co sam jeździ dziwi się jak komuś może przeszkadzać, no nie, wytrzymie naprawdę was przerasta spojrzenie na coś z innej perspektywy?
@SmoczeKrocze: mi to mega przeszkadza. Pewnie byś szybko zmienił zdanie gdybyś pracował do późna i chciał pospać trochę dłużej, a jakiś fiut na motorze, by Cię budził nawet przy zamkniętych oknach.

Mój znajomy dostał 300 euro kary za zbyt głośny samochód, bo sąsiedzi na niego się skarżyli. W 3 tygodnie po przeprowadzce do większego holenderskiego miasta cywilizowani sąsiedzi wyjaśnili troglodytę. W Polsce też powinny być dotkliwe kary, bo inaczej patusowi nie
Też mnie to #!$%@? i dziwie się, że żadne przepisy nie regulują hałasu jakie te gówno może wydawać w mieście. Między blokami potrafi taki motor dać po uszach. Tak samo tyczy się jakiś starych zgruzowanych samochodów które nawet nie powinny być dopuszczone do ruchu z #!$%@? wydechami.
@atrax15: Nawet mi cię nie żal pajacu z corsy B 1.2 w gazie

Piłowanie motocykla żeby było głośno powiadasz???

Międzygaz, zmiana biegu z międzygazem, potocznie przegazówka - technika stosowana podczas prowadzenia pojazdu silnikowego z manualną skrzynią biegów niewyposażoną w synchronizatory (np. motocykl). Międzygazu można użyć również redukując bieg w warunkach skrajnie obniżonej przyczepności, np. na oblodzonej nawierzchni, celem zmniejszenia różnicy obrotów między silnikiem a kołami, która może doprowadzić do
@WarszawskiRozpylacz: Wrzucasz film z ROZPOCZĘCIA SEZONU motocyklowego ze zdziwieniem, że ktoś pali kapcia na ulicy....
Wojskowi strzelają w powietrze jak chowają kolegę. Goście weselni rozrzucają ryż przed kościołem. Na pogrzebie trębacza ktoś gra na trąbce....ale motocyklista świętujący rozpoczęcie sezonu powinien zgasić maszynę i pchać ją całą drogę.

Możesz mi teraz wrzucić film z wesela mający mi udowodnić, że Polacy są alkoholikami?