Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#seks #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Hej, macie jakies pomysły jak urozmaicic seks? Tylko bez zabawek bo rózowa nie chce(tzn jakies pingwinki/wibratory) ale jakies kajdanki chyba spoko. Szczerze to ja mam wywalone bo mi pasuje, ale rózowy narzeka ze to samo ciagle wiec cos szukam. W planach mam na dworze(jakas łąka), auto, z uzyciem kostek lodu gra wstepna, uzyc oliwki na ciało. Jakas akcja pod prysznicem. Jak macie stronki po ang lub pl z jakimis pomysłami to spoko, dawajcie cos swojego tez. Raczej słaby jestem z tego bo mi to wystarczy łóżko ale no może nie bede taki nudny w koncu. Nie chodzi o pozycje tylko o pomysł/miejsce/start. Byle bez romantycznych akcji ze róże na łózku itp xd Jakies triki tez mozecie podrzucic, niby juz od roku ciupciam i dochodzimy w tym samym momencie wiec mamy zgranie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale ciagle to samo i jest narzekanie.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 58
  • Odpowiedz
@mirko_anonim naprawdę musisz być kiepski w tym łóżku skoro jej się nudzi, niestety jedyna rada by miała dreszcze adrenaliny to cuckold a jak nie to sama sobie bolca zastępczego znajdzie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim @yannikto No właśnie to jest ciekawe, ze to Ty zostałeś obarczony „wina” skoro ona tylko narzeka a Ty masz znaleźć rozwiazanie. Słabe to imo i mało partnerskie, bo wchodzi Ci na ambicje, w pewien sposób uderza w Twoja pewność siebie i masz teraz wokół niej skakać, bo dała sygnał „nudzę się”. Jak to ona się nudzi a Tobie jest git to zeozumiale, ze mogła zakomunikować, ze chciałaby to jakoś urozmaicić, ale
  • Odpowiedz
@czuczupikczu: @yannikto
U mnie to samo, rózowa mówi ze facet ma sie starac bo inaczej mu nie zależy. Pada też najlepszy argument, że inni robią(kto xD) Szkoda gadac, ksiezniczka mi sie znalazła, nic razem(albo olaboga samemu) tylko jakies wymagania wiecznie w moja strone.
  • Odpowiedz
@DoubleWu No facet powinien się starać, ale w związku są dwie osoby i druga tez powinna to robić. Az dziwne, ze dalej z nią jesteś skoro widzisz jak jest :) czyli wychodzi, zd jej ksieznickzkwanie działa :p
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
✨️ Autor wpisu (OP): Czego się spodziewałem, bez żadnych czarnych i cuckoldingu xD

@yannikto a to swoją drogą inny problem, ale szczerze już mam wyrąbane. Różowy to troche toxic i oczywiście ja jestem zawsze winny, ale juz mam to w dupe. Ja się starałem zawsze a potem słysze ze ona się starała to co ja bede xd Możecie mnie zjechać ale jestem tylko w tym zwiazku z przyzwyczajenia i zeby sobie
  • Odpowiedz