Wpis z mikrobloga

. Kobiece sandały najczęściej są ładne i dobrze zaprojektowane.


@CzajnikZniszczenia: Z drugiej strony drogi trawa jest zawsze bardziej zielona.

Kobiece sandały najczęściej robione są do wyglądania, nie do noszenia i po dwóch tygodniach intensywnego użytkowania rozpadają się albo robią ci krzywdę w stopę. Ja po wieloletnich negatywnych doświadczeniach na ogół kupuję męskie.
@psycha: sandaly sa obrzydliwe, ale jeszcze bardziej obrzydliwi są ich wlasciciele, a najbardziej na swiecie obrzydliwe są ich zgrzybiałe i smierdzace giry. Wyciagane raz w roku, potem chodzone w najgorętsze dni i upocone tak, że można byłoby je wycisnąć jak ręcznik, a potem jeb do szafy na cały rok bez prania choćby XD

bez urazy dla normalnych uzytkowinkow sandalow, o ile takowi istnieja
@RandomowyMirek: Serio :P Nie wiem co miało to na celu, ale tak było. Jak ktoś miał kwitek od lekarza, że musi nosić inne buty (czyt. normalne jak to się ma na zmianę tylko z jasną podeszwą) to mógł nosić standardowe buty. Reszta #!$%@?ła w kubotach i innych sandexach XD
@psycha: W sumie faktycznie. Facet w sandałach masakra :P do tego spodnie bojówki i metal w głośnikach.
Albo Janusz z wakacji
Albo wujek 50+, któremu wszystko jedno jak się ubierze
te są ładne?


@soundboy: tak. Do jakichś lnianych spodni i koszuli. Ja nie mam takich i nie planuję takich nosić, ale nie mozna powiedzieć, żeby były złe. Ale gówno OPa to idealne do zestawu z rybaczkami. Taki syf mozna znaleźć praktycznie w każdej części ubioru.