Wpis z mikrobloga

Ciekaw jestem, czy ten dumny Rosjanin z Donieckiej Republiki Ludowej, mający na klacie tatuaż z podobizną Adolfa pojechał denazyfikować Ukrainę?


@CulturalEnrichmentIsNotNice: Aż mi przykro, ale to niestety nie z Doniecka, tylko z Moskwy 2014 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
https://podrobnosti.ua/1001241-russkij-marsh-v-moskve-natsionalisty-protiv-vojny-s-ukrainoj-i-flagi-novorossii-foto.html
I tak właściwie to demonstracja nacjonalistów przeciwko wojnie z Ukrainą! Jakie kombo ja pierdzielę :)
mietek79 - > Ciekaw jestem, czy ten dumny Rosjanin z Donieckiej Republiki Ludowej, ma...

źródło: comment_1652258290NrihKjdLhua5XEFE2UGU8t.jpg

Pobierz
I tak właściwie to demonstracja nacjonalistów przeciwko wojnie z Ukrainą


@mietek79: Skoro wtedy przeciwko wojnie demonstrował gość z wydziaranym Adolfem, to znaczy że bronił swoich, więc na Ukrainie są nazisci. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciekaw jestem, czy ten dumny Rosjanin z Donieckiej Republiki Ludowej, mający na klacie tatuaż z podobizną Adolfa pojechał denazyfikować Ukrainę?


@CulturalEnrichmentIsNotNice: Oczywiście że pojechal xD Te przygłupy z tych replubik robą za nawóz na Ukrainie. Przecież ci słynni łachmyci wyłapywani przez Ukraińców na początku wojny to byli głównie poborowi z Doniecka i Ługańska. Na nich nawet szkoda Ruskim munduru było.