Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko240
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

440

Belgia: dzięki protestom rośnie poparcie dla rolników we Flandrii

Pokaż treści 18+

Belgia: dzięki protestom rośnie poparcie dla rolników we Flandrii

Protesty rolników we Flandrii spotkały się z powszechnym zrozumieniem mieszkańców tego regionu Belgii; demonstracje miały pozytywny wpływ na postawy Flamandów wobec lokalnego rolnictwa - wskazują wyniki sondażu opublikowanego w poniedziałek

siodemkaxx
siodemkaxx
z
portalspozywczy.pl
dodany: 19.02.2024, 20:49:43
  • #
    ukraina
  • #
    rolnictwo
  • #
    protest
  • #
    belgia
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (25)

najlepsze

s.....1
s.....1
konto usunięte 19.02.2024, 20:54:44 via Wykop
  • 115
Mieliśmy Arabska Wiosnę w Afryce, szykuje nam się Wiosna Ludów w Europie. Społeczeństwa maja już dosyć lewackich rządów Brukseli, ekoterroru i imigrantów. Czas na zmiany.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

s.....1
s.....1
konto usunięte 19.02.2024, 21:23:33 via Wykop
  • 64
@ocynkowanyodpornynahejt: Tak. Bo mają pamięć krewetki i zapomnieli już jak Tusk rządził. No i Hołownia taki luzacki...
  • Odpowiedz
Ramboobambo
Ramboobambo
20.02.2024, 06:30:44 via Wykop
  • 12
@ocynkowanyodpornynahejt: A kogo mieli do wyboru XDDD Złodziei dyktatorskich z PiSu i ich kolegów Konfederatów z którymi idą teraz do samorządowych. W Polsce nie ma żadnej normalnej partii na którą można głosować z czystym sumieniem.
  • Odpowiedz
Runaway28
Runaway28
19.02.2024, 20:52:53 via Wykop
  • 59
Lis i jego przydupasy po przeczytaniu artykułu
Runaway28 - Lis i jego przydupasy po przeczytaniu artykułu

źródło: angry-tom-and-jerry

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Stabilizator
Stabilizator
19.02.2024, 20:54:44 via Wykop
  • 30
A w polsce przepraszają braci XD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

maciej-kossakowski
maciej-kossakowski
20.02.2024, 08:24:52 via Wykop
  • 2
A w polsce przepraszają braci


@Stabilizator: braci co się podcierają polską flagą
  • Odpowiedz
m.....g
konto usunięte 20.02.2024, 07:34:31 via Wykop
  • 9
Unia ma w planach zniszczyc rolinictwo i stad rowniez masowe prostesty w Niderlandach czy Francjii.
Te wszystkie ich pomysly zwiazane sa ze zmneijszeniem co2 wytwarzynym przez rolnikow do norm chorych w kosmos czyli zakonczenie biznesu.
Cyfrowy pieniadz (kontrola), zmniejszenie spozywania miesa do minimum, zakaz pojazdow spalinowych czy tez likwidacja rolnictwa to tylko pare najgorszych pomyslow ktore na zachodzie sa juz powoli forsowne a w Polsce obecna wladza zakrywa je tematami zastepczymi tak
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

zbych65
zbych65
zbych65
20.02.2024, 07:10:33 via Wykop
  • 4
Domy lewackich politykow czekają na protesty
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

delfin22
delfin22
delfin22
20.02.2024, 08:11:45 via Android
  • 2
Kur*a. Więcej zrozumienia dla problemu na niby zgniłym zachodzie, niż u polskiej husarii.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

maciej-kossakowski
maciej-kossakowski
20.02.2024, 08:27:23 via Wykop
  • -1
niż u polskiej husarii.


@delfin22: od husarii się odpierd..., najlepsza formacja wojskowa w XVII wieku i należy się szacunek
obsrać wszystko co polskie, nie idź w te klimaty
  • Odpowiedz
delfin22
delfin22
delfin22
20.02.2024, 12:41:53 via Android
  • 0
@maciej-kossakowski husaria jako symbol Polaków. Twoja odpowiedź zresztą wpisuje się w motyw sarmackiego samozadowolenia. Zero autokrytyki.
  • Odpowiedz
Bing0Bang0Bong0
Bing0Bang0Bong0
Bing0Bang0Bong0
20.02.2024, 18:47:13 via Wykop
  • -1
A w Polsce już ruskie onuce zaczynają pluć na rolników i tworzyć fałszywe newsy.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Variv
Variv
20.02.2024, 08:33:46 via Android
  • -1
Ruskie ounce!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Variv
Variv
20.02.2024, 08:33:46 via Android
  • -1
Ruskie ounce!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sonko12
sonko12
sonko12
20.02.2024, 05:42:00 via Wykop
  • -4
Ok opór dobry tylko nie drogi publiczne a siedziby rządów i dalej w tę stronę
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

yannikto
yannikto
20.02.2024, 08:32:00 via Wykop
  • 4
@sonko12: problem jest na tyle poważny że trzeba naświetlić wszystkim
  • Odpowiedz
Zbieraczchru
Zbieraczchru
Zbieraczchru
20.02.2024, 08:34:22 via Wykop
  • 1
@sonko12: Jaki będzie efekt blokowania kancelarii premiera? Bardzo się zmartwi, że jeszcze bardziej będzie tam nieobecny. Jeżeli protest ma być skuteczny, to powinien być widoczny i uciążliwy. Pamiętasz blokowanie sejmu przez pielęgniarki, niepełnosprawnych? Jaki był efekt? Jedna cwaniara zrobiła karierę na plecach protestujących i to tyle. Rolnicy zablokowali drogi w kilkudziesięciu miejscach, pokazali swoją liczebność i już zielony ład nie ma ojca, nikt nie przyznaje się do tego pomysłu. Jak
  • Odpowiedz

Hity

tygodnia

"Nie doprowadzilem do tej tragedii" Majtczak
"Nie doprowadzilem do tej tragedii" Majtczak
4108
Skandaliczny materiał TVN o nieruchomościach. Podstawiona pracownica dewelopera
Skandaliczny materiał TVN o nieruchomościach. Podstawiona pracownica dewelopera
3850
Seba zostaje w areszcie do października
Seba zostaje w areszcie do października
3059
Czarne skrzynki pogrążają Sebastiana Majtczaka. Oto co zapisało się w BMW i Kii
Czarne skrzynki pogrążają Sebastiana Majtczaka. Oto co zapisało się w BMW i Kii
2984
Na kole zapasowym nie ma śladów. Linia obrony Sebastiana M. upadnie?
Na kole zapasowym nie ma śladów. Linia obrony Sebastiana M. upadnie?
2583
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #polska
  • #usa
  • #russiahateclub
  • #trump
  • #heheszki
  • #ruskapropaganda
  • #donbaswar
  • #neuropa
  • #ukrainainfo
  • #nato
  • #bialorus
  • #izrael
  • #historia
  • #konfederacja
  • #ruskimir

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking