Wpis z mikrobloga

#famemma Jedno wam powiem. Ci influenserzy łącznie z tymi wardegami i Baxtonami to nowy poziom zeszmacenia się za kasę, kiedyś takimi określeniami były nazywane ulicznice, ale oni przebili to po stokroć bo te chociaż nie udają, a tu jeden robi film na drugiego w którym ujawnia jego chore fantazje, a ten musi mu za to podziękować do opinii publicznej chociaż pewnie ma ochotę mu wbić nos w głowę, żeby dalej istnieć i mieć te śmieszne zasięgi, hajs i poklask wśród nastolatków. Cieszą się bo sobie wyciągają brudy, walą sobie liście z partyzanta na tych konferencjach paralityków, strugaja jakieś wielkie gwiazdy, a są zwyczajnym gównem i produktem goniącym za papierem i atencją dzieci. Warto tracić godność dla czegoś takiego ? To już wolę być tym robolem ale mieć szacunek wśród zwykłych ludzi i rodziny niż robić z siebie szona przed kamerami. Strasznie chore czasy i smutne
  • 21
  • Odpowiedz
  • 0
@Daddy2137: Gdyby mnie to bolało to bym zmienił coś w swoim życiu, a mi się żyje dobrze. Mam swoje mieszkanie, żonę, dobra robotę niczego mi do szczęścia nie potrzeba.
  • Odpowiedz
  • 0
@ProudHeaven: Nudzi mi się na L4. Serio ( ͡° ͜ʖ ͡°) @RafDan Dokładnie, wstaje wcześniej robię co trzeba i potem cały dzień wolny, moja wraca to się pogada, posmieje, a w międzyczasie lecę z Boxdelem bo mam aktualnie taką ochotę, nie widzę problemu, ja nie siedzę przed komputerem
  • Odpowiedz
@XYZ91 godność to kwestia względna. Dla ciebie oni tracą godność, a np. dla nich pracując jako robol ty tracisz godność. Podobnie z szacunkiem. Wmawiasz sobie, że ty bardziej na niego zasługujesz, wiele ludzi powiedzialoby zupełnie co innego. Trochę wysryw do podbicia własnego ego
  • Odpowiedz
  • 2
@Zidanko: Względna kwestia ? Wydaje mi się ze zyjemy w cywilizowanym państwie gdzie są jakieś reguły i obowiązują nas pewne zasady do których się powinniśmy stosować. Ja sobie nic nie wmawiam, ani nie pragnę szacunku wśród internautów bo mnie to wali koleżko chyba, że ktoś mi ubliża bezzasadnie wtedy mam prawo się zdenerwować jak każdy. Teraz mi wytlumacz jak ktoś kto uczciwie pracuje w normalnej robocie, nie robiąc nic złego, działając
  • Odpowiedz
@XYZ91 normalnie - ktoś może szanować ludzi, którzy potrafili dorobić się sławy i dużych pieniędzy, a nie szanować NPC, które zadowala się niskopłatna praca, żyje życiem innych i spamuje setkami wysrywow na #famemma. Co w tym trudnego do zrozumienia?
  • Odpowiedz
  • 0
@programista_wykopek: Nie mam kredytu, ale dość o mnie bo to nie wpis o mojej prywacie ( ͡° ͜ʖ ͡°) pochwał się może swoimi dokonaniami życiowymi, statusem swoim, jakims hobby ciekawym, może opowiedz jak wygląda Twoje ciekawe życie i jaką masz super pracę ? Opowiedz mordzia o tym jakie życie prowadzą w innych krajach bo wnioskuje, że jesteś oczytanym człowiekiem, bywasz w towarzystwie i spędziłeś kupę lat zagranicą
  • Odpowiedz
Jedno wam powiem. Ci influenserzy łącznie z tymi wardegami i Baxtonami to nowy poziom zeszmacenia się za kasę,


@XYZ91: To ci powiem, że ku....a amerykę ponownie odkryłeś. Nie poziom zeszmacenia ciągle jest ten sam różnica jest taka, że teraz nawet się nie kryją i są bardziej bezczelni jak kiedykolwiek. Dubiel sprzedał w ogromnym skrócie myślowym własną matkę, aby się wybielić inna Julia udawała zerwanie z chłopakiem żeby promować swoją płytę i
  • Odpowiedz
  • 1
@Zidanko: Czyli jestem npc bo żyje jak każdy normalny człowiek ? Ale wy macie #!$%@? głowy już przez ten internet to jest kosmos. @Cztero0404 To twoje zdanie, masz do niego prawo jak ja do swojego. Moim zdaniem granica się przesuwa z każdym rokiem
  • Odpowiedz
Gdyby mnie to bolało to bym zmienił coś w swoim życiu, a mi się żyje dobrze. Mam swoje mieszkanie, żonę, dobra robotę niczego mi do szczęścia nie potrzeba.

Odpowiedz


@XYZ91: Każdy z nas ma swoją własną definicję szczęścia i to, co sprawia, że się spełniamy. To co ty krytykujesz w tym wpisie czyli ich prace którą połączyli z pasją, co dla nich przekłada się na spełnienie. Szanuję Twoje podejście i cieszę
  • Odpowiedz
Ja sobie nic nie wmawiam, ani nie pragnę szacunku wśród internautów bo mnie to wali


@XYZ91: to po #!$%@? Ty walisz ściany tych naciąganych populizmów dla paru plusów jak nie szukasz poklasku. Idź już stary do tej roboty albo serial sobie znajdź bo to do porzygu już te wysrywy trzaskasz pełne bólu, że im wyszło a Tobie nie
  • Odpowiedz