Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #rozwepaski #niebieskiepaski

Moja kobieta zapytała mnie czy robimy coś na 5 rocznice naszego związku, odpowiedziałem "jesli mam byc szczery to szkoda mi $", od 2 miesiecy gdy moja dzialanosc o wiele slabiej prosperuje, spadek obrotów przez inflacje etc, mówie jej o tym otwarcie, na co dzis po tym usłyszałem że jestem burakiem i prostakiem bo na PIĄTĄ rocznice moge cos takiego powiedziec, ze ma #!$%@? juz w ten wieczór i ze sie skompromitowałem... nie wiem już na prawdę jak się te kobiety obsługuje, czy to ja jestem #!$%@? ?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6274fe77e21a371902cac3de
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 147
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A to co? opuściłaś resztę bo co masz wadę wzroku?

"jesli mam byc szczery to szkoda mi $", od 2 miesiecy gdy moja dzialanosc o wiele slabiej prosperuje, spadek obrotów przez inflacje etc, mówie jej o tym otwarcie


doczytaj chociaż ze zrozumieniem, tylko pustostan dobije człowieka i nie zrozumie tego co powiedział. Kto atakuje człowieka jak ten mówi coś takiego? Nie mogła sama zaproponować że ona wszystko załatwi w tym roku? Normalni
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania niby tak, ale widać słabo planowałeś i masz jakąś gówno firmę / samozatrudnienie że nie wykrzesasz 2 dni i jakiejś kasy ( czy to 0.5k czy 3k zależy od was i stylu bycia / życia ) na rocznicę. Jak macie spiny o takie coś to albo zmień kobietę albo pracę. Widać ktoś w waszym związku nie jest na bieżąco z finansami
  • Odpowiedz
doczytaj chociaż ze zrozumieniem, tylko pustostan dobije człowieka i nie zrozumie tego co powiedział. Kto atakuje człowieka jak ten mówi coś takiego? Nie mogła sama zaproponować że ona wszystko załatwi w tym roku? Normalni ludzie tak się nie zachowują.


@ciasteczkowy_otwur: Ty doczytaj ze zrozumieniem. OP jej powiedział "jesli mam byc szczery to szkoda mi $", a mówienie o sytuacji w pracy to juz nie cytat tego co powiedział, tylko tłumaczenie
  • Odpowiedz
@stray_dog: No to mówię gratuluje zarówno tobie jak i autorowi obycia społecznego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Potem się nie dziwcie, że ludzie maja was za gorszych i nie chcą się z wami zadawać. Było setki sposobów na powiedzenie komuś delikatnie, że ma obecnie problemy i nie ma głowy do zastanawiania się nad rocznicą. Wybrał jeden z najbardziej #!$%@? i warto to obśmiać ( ͡º ͜
  • Odpowiedz
@stray_dog: Bo zamiast wyjaśnić albo ująć to inaczej w słowa, on powiedział to w taki lekceważący sposób, że różowa stwierdziła, że nie tyle, że on nie ma kasy, tylko ma w dupie ich rocznicę. Inaczej nie próbowałby ucinać tematu, że nie ma hajsu. Koniec tematu.
Nawet jak nie o to mu chodziło, to ujmując to w taki sposób to różowa mogła to tak własnie odebrać.
  • Odpowiedz
@stray_dog: Aż tak nie umiesz prawidłowo uargumentować stanowiska, że aż wklejasz internetowy cytat (o braku świadomości kto jest autorem nie wspominając)? ( ͡° ͜ʖ ͡°) i to w dodatku taki, który gówno się ma do sprawy? Gratuluję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@stray_dog: Czyli przyznajesz, że jako mężczyźni jesteście słabi psychicznie i niestabilni emocjonalnie? Czy o co chodzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może idź jakiś śmietnik zdemolować czy jebnij sobie pięścią w ścianę z niezadowolenia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@stray_dog: I oczekujesz, że jakaś nieznajoma laska z anonimowego wyznania jakiegoś randomowego typa domyśli się, że stray_dog ma czasem złe dni i na tą okazję ona nie może się zirytować, że jej facet zachowuje się jak dupek? ( ͡º ͜ʖ͡º) Powiedz mi więcej, bo tu już niezła historia się tworzy
  • Odpowiedz