Wpis z mikrobloga

Dziś #wykop pokazał jakim jest kłębowiskiem patologii z mikropenisem i przerostem ego.

Ktoś taki jak ja, kto chce jechać autostradą ze stałą prędkością 140 km/h i nie widzi powodu do przyspieszania tylko dlatego, że na zderzaku siedzi mu jakiś pajac i mruga długimi powinien:

1. Zostać pobity (stracić zęby),
2. Powinien zostać zepchnięty z drogi,
3. Utrudnia jazdę,
4. Stanowi zagrożenie dla ruchu.

Tak się właśnie zastanawiam - czy wykop to reprezentatywna grupa i nasze społeczeństwo po prostu jest tak #!$%@?, czy to jest portal, który ściąga taki element, który wykorzystują go, żeby sobie ulżyć?

#autostradypolska #autostrady #motoryzacja

Wpis tutaj: https://www.wykop.pl/wpis/65357641/taka-mam-informacje-dla-#!$%@?-jezeli-wyprz/
pokpok - Dziś #wykop pokazał jakim jest kłębowiskiem patologii z mikropenisem i przer...

źródło: comment_1651781217MKGw2NYpNFTVBc09Zzzcuj.jpg

Pobierz
  • 151
via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
Typ troluje i tyle
Ja bym nie wdawał się w dyskusje, bo mentalność typa który szuka wszedzie problemu nigdy się nie zmieni
A tak dla ciebie mireczku, @pokpok: jeśli szukasz problemu, to problem Cie znajdzie
Szanuj ludzi, to oni będą szanować ciebie
Nie jesteś najważniejszy na drodze, czy gdziekolwiek jestes
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@pokpok: hehehe... gdybyś miał jakieś doświadczenie za kierownicą to byś jezdzil z kulturą jazdy. Nikt Ci nie każe prędkości przekraczać, jedz wolniej, nie #!$%@? się pod koła gdy ktoś się do ciebie zbliża dość szybko, nie jesteś szeryfem. Wyprzedzaj dynamicznie, jak przyciszniesz 10km/h wiwcej jak wyprzedzany to ani sobie nie zaszkodzisz, a innym ułatwisz. Masz myslenie srajacych do zwira. Wyprzedza taki z 5-10 minut, ale nie pomysli ze 10-20 osób jedzie