Wpis z mikrobloga

Dziś #wykop pokazał jakim jest kłębowiskiem patologii z mikropenisem i przerostem ego.

Ktoś taki jak ja, kto chce jechać autostradą ze stałą prędkością 140 km/h i nie widzi powodu do przyspieszania tylko dlatego, że na zderzaku siedzi mu jakiś pajac i mruga długimi powinien:

1. Zostać pobity (stracić zęby),
2. Powinien zostać zepchnięty z drogi,
3. Utrudnia jazdę,
4. Stanowi zagrożenie dla ruchu.

Tak się właśnie zastanawiam - czy wykop to reprezentatywna grupa i nasze społeczeństwo po prostu jest tak #!$%@?, czy to jest portal, który ściąga taki element, który wykorzystują go, żeby sobie ulżyć?

#autostradypolska #autostrady #motoryzacja

Wpis tutaj: https://www.wykop.pl/wpis/65357641/taka-mam-informacje-dla-#!$%@?-jezeli-wyprz/
Pobierz pokpok - Dziś #wykop pokazał jakim jest kłębowiskiem patologii z mikropenisem i przer...
źródło: comment_1651781217MKGw2NYpNFTVBc09Zzzcuj.jpg
  • 151
@pokpok: ogólnie tak, osoby młode, o dobrych oczach, refleksie, wyspane powinny móc jeździć szybciej niż stara babcia z płaczącą wnuczką w 30letnim aucie. Badanie refleksu powinno być częścią 5-letniego badania. A samochody z lepszą drogą hamowania powinny mieć modyfikator prędkości.
Przecież to absurd żeby auto sportowe gdzie komplet opon letnich jest w cenie niejednego auta musiał poruszać się z taką samą prędkością jak stary gruz z 7ltenimi oponami "bo bieżnik spełnia
@pokpok: odsyłam do wykresów drogi hamowania zależnej od prędkości i wykresów czasu reakcji na drogę pokonywaną przez pojazd.

Natomiast oczywiście można konstruować bardziej skomplikowane modele to uwzględniające, są to modele regresji liniowej, bardzo proste.

Ale z racji ze widze z kim rozmawiam to wole trzymać się prostoty, żeby nie powiedzieć prostactwa :)
#!$%@?ąc już od tych 2km/h różnicy, największa plaga na polskich drogach są poganiacze. Jadąc nawet z prędkością 160 km/h godzinę czyli powiedzmy te 20 km/h więcej, postulowane przez niektórych (niesłusznie) jako minimalna różnica prędkości przy wyprzedzaniu i tak musimy pokonać minimum 150 metrów (zachowując bezpieczne odstępy, bo chyba nikt nie będzie się kłócił ze są niepotrzebne). 20 km/h to okolo 5 metrów na sekundę. Zatem nawet przy takiej różnicy prędkości, wyprzedzanie JEDNEGO
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@pokpok: Jak widzisz cwela na lewym jadącego grubo ponad limit to po #!$%@? mu się #!$%@?ć, życie Ci nie miłe? Co innego jak już jestem w trakcie wyprzedzania mam te kulturalne 140-150 na blacie a podjeżdża "jaśnie pan" w betce, audi czy innym "premjum" i pogania, bo "lewy pas to nie kółko różańcowe, tu się jedzie 200" to do takich powinni strzelać, a auto po truposzu na skarb państwa konfiskować. Ale
Ktoś taki jak ja, kto chce jechać autostradą ze stałą prędkością 140 km/h i nie widzi powodu do przyspieszania tylko dlatego, że na zderzaku siedzi mu jakiś pajac i mruga długimi powinien:


a w wątku

Jeżeli wyprzedzam samochód, który jedzie 138 km/h, to musisz poczekać.Na tempomacie mam 140 km/h i #!$%@? mnie serdecznie.


@pokpok: Post typowo do kręcenia gównoburzy, jedyne co udowodniłeś to to, że masz nudne życie i się musisz