Wpis z mikrobloga

Luka zostanie po sezonie w Dallas? W ogóle, z jednej strony te restrykcje finansowe są spoko, bo wyrównują grę, ale też powodują, że dobrzy zawodnicy kiszą się w jakichś ogórkowych zespołach. Przecież taki Luka byłby dobrym dopełnieniem dla jakiegoś Miami, czy Toronto. To samo z takim Jokerem, który sam cały team wprowadził do playoff, a gdyby grał w lepszym teamie, to pewnie szli by na mistrza. Ehh…

#nba #koszykowka
  • 25
@stanleymorison: Po sezonie dopiero startuje jego supermax. Ma kontrakt przez następne 4 lata i opcję zawodnika w 5 roku. Nie ma najmniejszej szansy, żeby go nie było w Dallas w następnym sezonie.
@iAmTS: Ale ja nie mówię, żeby to całkiem zlikwidować, ale tak jak wspomniałem wyżej, zawodnicy pokroju Doncicia czy Jokera się marnują w jakichś obszydołkach na peryferiach USA. Taki Doncic jest ktory, 4-5 rok w Dallas i dalej mu sie potrafili zapewnić wsparcia, to samo Jokić. No ale połasili się na hajs, zamiast spieprzać to jakiegoś Toronto, czy innego teamu, który już fundamenty ma, ale brakuje "tego czegoś". Dallas to taka drużyna
Ale z takimi umiejętnościami musi się jeszcze ogrywać?


@stanleymorison: Tak musi cały czas szlifować swoje umiejętności bo nadal się rozwija. NBA to nie jest moment gdy możesz sobie pozwolić na brak rozwoju w tym wieku.

Jakby poszedł grać do takiego Toronto i zdobył z nimi majstra, to nagle umiejętności by mu spadły?


@stanleymorison: Tego Toronto które w sumie poza Pascalem de facto nie ma nikogo zbytnio wartościowego i nawet nie
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Dałem tylko przykład, sie #!$%@?łeś do tego Toronto. Chodzi mi o to, że koleś już teraz mógłby dowieźć lepszy zespół po majstra, a ty jak typowy polski kołcz płaczesz, że za wcześnie, niech sobie kopie piłeczke z amatorami, jak będzie miał 26 lat to dopiero niech gra o poważne rzeczy xD
clippers nawet #!$%@? brzmi, nikt tego gówna nigdy nie szanował


@SenegalMamWSercu: oczywiście że brzmi, jak dla mnie mogliby zniknąć z ligi ale jednak w przypadku braku salary capa właściciel będący jednym z najbogatszych ludzi na świecie ściągnął by tam dominujący zespół, dlatego to chyba najlepsza rzecz jaką spotkała ta ligę
Dałem tylko przykład


@stanleymorison: No to dałeś debilny przykład który robi z twojego posta żart a nie merytoryczny argument.

Chodzi mi o to, że koleś już teraz mógłby dowieźć lepszy zespół po majstra


@stanleymorison: Chodzi ci o taki zespół jak np Nets? Ostatnie lata ligi dały ci najlepszy przykład, że nie wystarczy pozbierać gwiazdy by zgarnąć misia.

a ty jak typowy polski kołcz płaczesz, że za wcześnie, niech sobie kopie
@stanleymorison: Czyli z tego co piszesz wynika, że tacy gracze jak Doncic powinni grać w lepszych drużynach, z lepszymi graczami, przez co te drużyny byłyby jeszcze mocniejsze i finalnie miałbyś ligę, w której liczyłyby się 3-4 ekipy xd przy braku spadków i awansów to by było po prostu wspaniałe.

Jako kibic piłki nożnej, który czasem lubi na NBA zerknąć uważam, że koncepcja tej ligi jest swietnie przemyślana. Pewnie jakieś wady ma,