Wpis z mikrobloga

@XiR0: a co jest w zwyklym logicznym spojrzeniu blackpillowe?

To ze dla mnie ubrania to tylko ubrania i nie wale do nich konia(do marek)? Buty maja wygladac normalnie, jak cie stac to ubieraj coc chcesz ale takie szczegoly bez sensu to nie wiem po co, mi by to pewnie przeszkadzalo przy chodzeniu.
@XiR0: ostatnio w pracy robilem szkolenie z jakiegos tam szanowania innych ludzi. I ogolnie wszystko to było common sense + troche ideologii, ze niektore elementy sa super dobre i zawsze trzeba je traktowac jak bóstwo.

Ale szokuje mnie ze logika i takie normalne (neturalne) zachowania sa uznawane za super ekstra rzeczy i trafiaja tez do przegrywowych ideologii jako nowe spojrzenie na czas xD
ty zaczynasz jechać po metce/klipsie (cokolwiek to jest), bo ci się nie podoba i przypisujesz to do jakichś highbesti - dlatego to black pill ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@XiR0: Nie, zaczynam jechac bo to nie ma zadnego sensu aby cos takiego nosic, spoko jakby mial dowolny nadruk i nikomu nie przeszkadzal ale to uposledza buta i przeszkadza. Dlatego mam beke jak ktos uposledza swoj wyglad/cokolwiek zeby tylko