Wpis z mikrobloga

to po #!$%@? jeździ autobusami zamiast siedzieć na dupie w domu?


@Questa22: Jeśli pytasz o moją babcię, to dostała odgórny zakaz poruszania się środkami zbiorowego transportu. Wozimy ją samochodem. A jeśli chodzi ci o tę kobitę z fotki - to skąd ja mam to wiedzieć?
@Scybulko bo jest slabsza? Osoba niepełnosprawna jest slabsza więc jej pomagam. Osoba w ciąży jest słaba więc jej ppmagam. Osoba chora jest slaba więc jej pomagam. Pomoc słabszym to jedno z większych osiągnięć cywilizacji. Ale widzę na wykopie sama banda zgorzkniałych egoistów, którzy potem płaczą, że ich nikt nie chce ani nie kocha. Ludzie co sie z wami dzieje? Empatia? Współczucie.? Obyście nigdy nie potrzebowali pomocy, a żeby wam łapsko ucięło nie
Jprdl, ale pokaz empatii wykopkow. Serio, jestem w szoku jaka znieczulica tu panuje. Po co jeździ autobusem, po co żyje etc. Najlepiej to kłaść się do trumny i czekać na koniec. Serio, czaje, ze ustępowanie miejsca babom lvl 50, którym się należy to mocne IKSDE, ale jeśli dla was ustąpienie miejsca komus słabszemu jest jakaś ujma, to ja nie wiem. Mówię to w kontekście osób niepełnosprawnych, ewidentnie chorych, starszych, czy to chłop,