Wpis z mikrobloga

Mirki, dziadkowie kupili wnukom działkę ROD, bo jak tak w bloku tylko dzieci maja się chować… Nie stać nas za bardzo aby inwestować, a mamy problem z chodnikiem na foto. Krawężnik ma około 15 cm wysokości, wnuki maja od roku do trzech i po ludzku się potykają o niego. Co radzicie aby zniwelować różnice wysokości? a koszty nie były zabójcze. Kostka kosztowała by około 1500 PLN a to zdecydowanie za drogo, dojazd na działkę jest bardzo wąski i grucha z betonem nie wjedzie na bank. Może ktoś ma jakiś pomysł? #dzialka #budownictwo #rodo #torun
dawidwk18 - Mirki, dziadkowie kupili wnukom działkę ROD, bo jak tak w bloku tylko dzi...

źródło: comment_1651595871fEq0G0rDHBy6x4aHaALnFW.jpg

Pobierz
  • 59
@Tenczlowiektutaj: Trafiłeś w sedno, truje… ale dzisiaj jak dwulatek zmęczony bieganiem trzasnął na kolana to się za głowę złapałem. Cały dzień uważał ale jak doszło zmęczenie to zabolało go mocno. Małych dzieciaków w wieku rok do trzech lat jest piątka, tylko moja dwójka będzie tam regularnie przebywać żeby o tym pamiętać i nauczyć się stosunkowo szybko na własnych błędach. Zacząłem się zastanawiać co mogę na szybko ogarnąć w małej kasie stad
@dawidwk18: Obłóżcie wszystko gąbkami żeby bombelki się nie uszkodziły. Najtaniej będzie przestać wydziwiać, przyjąć że dzieci nie są głupie i potkną się dwa razy a za trzecim się nauczą. Nie pamiętam żeby za mojego dzieciństwa ktoś sobie takimi pierdołami głowę zawracał.
No chyba że chcecie wychować takie sieroty to tak jak pisałem, kupić kaski na głowę, ochraniacze na łokcie, kolana i wszystko obłożyć gąbkami.