Wpis z mikrobloga

#!$%@? mać, nie rozumiem jak w nowym budownictwie można nie mieć bidetu xD

Pomijając stare budownictwo (w którym też można by wprowadzić jakieś rozwiązania związane z bidetem) gdzie niekoniecznie był w ogóle koncept mycia dupy.
To obecnie w każdej nowszej #nieruchomosci, a w szczególności #budujzwykopem jak ktoś nie ma bidetu to jest w moich oczach z automatu jakimś brudasem, który sobie gówno na dupie rozciera

Jak odwiedzam znajomych w ich nowym mieszkaniu to pierwsze co robię to idę do łazienki zrobić mały check. Jeżeli widzę, że mają bidet to nie boję się im podać ręki, albo jeść czegoś co oni zrobią. Jeżeli jednak tego bidetu nie mają... Cóż... Może zamówimy pizzę?

#bekazbrudasow #higiena
niochland - #!$%@? mać, nie rozumiem jak w nowym budownictwie można nie mieć bidetu x...

źródło: comment_1651569140vlHu9pgfJJegsOIWnVWfNg.jpg

Pobierz
  • 164
  • Odpowiedz
@niochland: Bidet jest super. Raz zdarzyło mi się mieć w miejscu pracy i to bywało wybawieniem w trakcie okresu. Zresztą, w biedcie chodzi nie tylko dwójkę, ale właśnie o higienę pusi - w tym w czasie okresu. Nie czaję lasek, które nie chcą tego mieć w chacie - u mnie ciotka powiedziała „kolejny sprzęt do mycia łazienki” i miałyśmy z mamą srogie WTF
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@niochland: powiedz jak używasz bidetu to będzie kolejna kopalnia beki, pewnie tylko obmywasz dupe zimną wodą i na koniec i tak wyceieasz toną papieru, albo masz śmierdzący ręcznik materialowt wiszący obok ręcznika do rąk i zachlapujesz całą łazienkę xD
  • Odpowiedz
@niochland: Tak w ogóle to może ty jesteś tak ograniczony ruchowo że nie potrafisz dokładnie dupy wytrzeć, ale to nie jest trudne i każdy myślący człowiek to potrafi zrobić. I może nie jest to idealne higieniczne rozwiązanie, ale nie rozumiem w jaki sposób miało by to wprowadzać dyskomfort u osoby trzeciej, o ile nie zagląda ona tej osobie do dupy xD. Może ty sobie wyobrażasz innych i ich dupy czy mają
  • Odpowiedz
@Alfabet: Jak można być takim zjebem i myśleć że ludzie podcierając dupe rozmazują je na dupie xD. Może ty tak robiłeś i myślisz że inni też zamiast dokładnie podcierać to rozsmarowują swoje gówno?
  • Odpowiedz
dwa rozcieracze gówna na dupie xD


@Alfabet: Ja zawsze sram rano jeśli już tak się interesujesz moją dupą. Później biorę prysznic i biorę się do pracy. Robię to regularnie, chyba, że mnie dopadnie poza domem, ale to chyba Ty też raczej nie biegasz ze sraką szukając bidetu tylko srasz gdzie się da.
  • Odpowiedz