Wpis z mikrobloga

#!$%@? mać, nie rozumiem jak w nowym budownictwie można nie mieć bidetu xD

Pomijając stare budownictwo (w którym też można by wprowadzić jakieś rozwiązania związane z bidetem) gdzie niekoniecznie był w ogóle koncept mycia dupy.
To obecnie w każdej nowszej #nieruchomosci, a w szczególności #budujzwykopem jak ktoś nie ma bidetu to jest w moich oczach z automatu jakimś brudasem, który sobie gówno na dupie rozciera

Jak odwiedzam znajomych w ich nowym mieszkaniu to pierwsze co robię to idę do łazienki zrobić mały check. Jeżeli widzę, że mają bidet to nie boję się im podać ręki, albo jeść czegoś co oni zrobią. Jeżeli jednak tego bidetu nie mają... Cóż... Może zamówimy pizzę?

#bekazbrudasow #higiena
niochland - #!$%@? mać, nie rozumiem jak w nowym budownictwie można nie mieć bidetu x...

źródło: comment_1651569140vlHu9pgfJJegsOIWnVWfNg.jpg

Pobierz
  • 164
  • Odpowiedz
@niochland: Tak tak, tylko tego trzeba gdy przyjmujesz ludzi w gościnę - żeby umyli dupę bidetem, a potem wrzucili do sedesu tonę ręczników papierowych (albo do bidetu xD).

Instrukcję na ścianie masz wydrukowaną? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@niochland: Bidet? Przecież to dla zwierząt jakichś ( ͡º ͜ʖ͡º) i tak trzeba wstać, przejść na kuckach z osraną dupą, potem jakoś dziwnie kucać nad tym wynalazkiem, a dej pan spokój ( ͡º ͜ʖ͡º)

WASHLET to jest to ( ͡º ͜ʖ͡º) deskę podgrzeje, delikatnie umyje dupkę ciepłym strumieniem, wymasuje, wysuszy, zagra melodyjkę, a na końcu sam
  • Odpowiedz
@niochland: Dla mnie bidet jest zbędny. Korzystałem kilka razy i zdecydowanie wolę umyć dupsko w wannie.
Przy używaniu bidetu mam taki problem, że strumień wody rozpryskuje mi się na podłogę.
  • Odpowiedz
Ja się czasem kąpię a czasem biorę prysznic. W międzyczasie często myję ręce i chyba ecoli nie roznoszę
  • Odpowiedz
@niochland: nie cierpię bidetów, baterii przy kibelku itd. W domu wolę poświęcić 1-2 minuty, wejść pod prysznic - lepsza kontrola nad słuchawką i co robię. No ale każdy korzysta z tego co lubi.
  • Odpowiedz
@niochland: w nowym budownictwie takie marnujące miejsce gówno? Jedyne sensowne to deska myjąca, a nie to coś XD już lepiej byłoby zamontować wężyk obok kibla
  • Odpowiedz