Wpis z mikrobloga

#!$%@? mać, nie rozumiem jak w nowym budownictwie można nie mieć bidetu xD

Pomijając stare budownictwo (w którym też można by wprowadzić jakieś rozwiązania związane z bidetem) gdzie niekoniecznie był w ogóle koncept mycia dupy.
To obecnie w każdej nowszej #nieruchomosci, a w szczególności #budujzwykopem jak ktoś nie ma bidetu to jest w moich oczach z automatu jakimś brudasem, który sobie gówno na dupie rozciera

Jak odwiedzam znajomych w ich nowym mieszkaniu to pierwsze co robię to idę do łazienki zrobić mały check. Jeżeli widzę, że mają bidet to nie boję się im podać ręki, albo jeść czegoś co oni zrobią. Jeżeli jednak tego bidetu nie mają... Cóż... Może zamówimy pizzę?

#bekazbrudasow #higiena
niochland - #!$%@? mać, nie rozumiem jak w nowym budownictwie można nie mieć bidetu x...

źródło: comment_1651569140vlHu9pgfJJegsOIWnVWfNg.jpg

Pobierz
  • 164
  • Odpowiedz
@niochland: O ile popieram i sam mam bidettę (co uważam za lepsze), to Twoja logika z podawaniem ręki sensu nie ma. Myślisz, że ten tyłek to tylko strumieniem podmywają?
  • Odpowiedz
@niochland: Mieszkam na wsi i mam tu bidet już z 15 lat, ale nigdy bym nie patrzył krzywo na tych co nie mają
Ps. Świetnie sie sprawdza do podmywania małych dzieci, one chyba myślą że to są takie specjalne niskie umywaleczki dla nich ;-)
  • Odpowiedz
@niochland: zgadzam się. Ja nie mam bidetu, ale zawsze kucam nad umywalką i dokładnie się obmywam.
Wszakże zawsze może trafić się jakiś rimming od nieznajomej, a alkohol na szybko nie pomaga bo parzy do samej moszny.
  • Odpowiedz
Jak odwiedzam znajomych w ich nowym mieszkaniu to pierwsze co robię to idę do łazienki zrobić mały check. Jeżeli widzę, że mają bidet to nie boję się im podać ręki, albo jeść czegoś co oni zrobią. Jeżeli jednak tego bidetu nie mają... Cóż... Może zamówimy pizzę?


@niochland: Bidet fajna sprawa, ale dlaczego zakładasz, że nie myją rąk? Nie skacz ze skrajności w skrajność.
  • Odpowiedz
do tego wszystkiego używa się LEWEJ ręki.


@Akman: Pierwsze słyszę xD. Niby czemu? Jak rak dotkniesz dupy prawą ręką to na zawsze zostanie skażona gównem, i mycie nie pomoże? xD
  • Odpowiedz
@Mikka: ze względów tak szeroko opisanych w postach wyżej, fajnie jak by wszyscy używali lewej ręki. Teraz niektórzy nie czują się dobrze kontaktując się z kimś bez bidetu, inni się martwią czystością rąk kucharza itd. Nawet umyte ręce mogą wzbudzać dyskomfort gdy pomyślimy o ich "używaniu". Nieco łatwiej by było ze świadomością , że używamy lewej ręki.
Taki zwyczaj jest mocno zakorzeniony w tradycji w Indiach i krajach muzułmańskich. Na przykład
  • Odpowiedz
@Akman: A wiadomo Indie to wyjątkowo czysty i higieniczny kraj, żeby brać z nich przykład ( ͡° ͜ʖ ͡°). Myślę że fakty mają większe odziaływanie na rzeczywistość niż zwyczaje. Jak umyjesz mydłem rękę, którą podcierałeś dupe, to będzie czystsza niż przed sraniem. Ale zastanowię się i może zmienię na lewą w sumie ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@Mikka: oj przecież nie mówię, żeby brać przykład we wszystkim. Wszyscy robimy to podobnie i musimy się podcierać i myć. Zwykle o tym nie myślimy kupując bułkę w piekarni, albo jak na kasie przesuwa towary. Jednak gdyby naszły nas takie myśli, to nawet umyte ręce, choćby i w foliowej rękawiczce, ale jednak, niechby tą drugą ręką podawała tą bułkę :-) I to nie czepiamy się faktycznej czystości, to siedzi w głowie...
  • Odpowiedz
@Jednorybek: są spoko. Są takie tylko z wodą toalety myjące i są takie japońskie, z suszarką, podgrzewaniem i wszystkimi bajerami. Suszarka jest moim zdaniem średnia (chyba, że po prostu mój tani model z allie ma kiepskiej jakości), ale cała reszta spoko. Szukaj pod hasłem washlet, toaleta myjąca.
  • Odpowiedz