Wpis z mikrobloga

#!$%@? mać, nie rozumiem jak w nowym budownictwie można nie mieć bidetu xD

Pomijając stare budownictwo (w którym też można by wprowadzić jakieś rozwiązania związane z bidetem) gdzie niekoniecznie był w ogóle koncept mycia dupy.
To obecnie w każdej nowszej #nieruchomosci, a w szczególności #budujzwykopem jak ktoś nie ma bidetu to jest w moich oczach z automatu jakimś brudasem, który sobie gówno na dupie rozciera

Jak odwiedzam znajomych w ich nowym mieszkaniu to pierwsze co robię to idę do łazienki zrobić mały check. Jeżeli widzę, że mają bidet to nie boję się im podać ręki, albo jeść czegoś co oni zrobią. Jeżeli jednak tego bidetu nie mają... Cóż... Może zamówimy pizzę?

#bekazbrudasow #higiena
niochland - #!$%@? mać, nie rozumiem jak w nowym budownictwie można nie mieć bidetu x...

źródło: comment_1651569140vlHu9pgfJJegsOIWnVWfNg.jpg

Pobierz
  • 164
  • Odpowiedz
@Filipterka25: Mężczyzna z zasady wie że dupę ma owłosioną, a kawałki gówna mimowolnie przyczepiają się do tychże włosków. Dlatego bidet lub jakiekolwiek inne mycie dupy po sraniu jest ważne.
Stąd też wiem że jesteś kobietą, facet by takie rzeczy wiedział XD
  • Odpowiedz
Jeżeli jednak tego bidetu nie mają... Cóż... Może zamówimy pizzę?


@niochland: Bidet to dobry test, żeby sprawdzić czy masz do czynienia z ludźmi na poziomie, czy z jakąś patologią.
Jak widzę bidet to wiem, że można pogadać na ciekawe tematy, a nie po raz kolejny: A wiesz, że ta Grażynka z księgowości ble,ble,ble....
  • Odpowiedz
@niochland: Ja #!$%@?ę, ta nitka upewniła mnie w przekonaniu że ludziom w tym kraju wciąż bliżej do zwierząt. Skoro przedstawiciele najmłodszych pokoleń piszą, że im bidet niepotrzebny i plusują komentarze wyśmiewające ten wynalazek, to czas chyba skończyć z podawaniem ręki w ogóle tak na wszelki wypadek.
  • Odpowiedz
@niochland: Polacy mają kłopot z higieną jamy ustnej i codzienną zmianą bielizny a ty oczekujesz od nich mycia dupy po sraniu? W mojej toalecie nie miałem miejsca na bidet, ale w trakcie remontu zamontowałem bidettę. Wyjątkowo praktyczne urządzenie.
  • Odpowiedz