Wpis z mikrobloga

Masz rację, ale 9500 zł jest liczone w pętli "ostatnich 5 lat". To idealny przepis na udupienie większości ludzi, bo załóżmy, że rodzice wysyłają córce co miesiąc 500 albo 1000 zł na "studenckie wydatki". I wtedy w rok albo dwa przekraczamy limit pięcioletni, a nie widziałem jeszcze studenta, który by co miesiąc wysyłał deklaracje do skarbówki ( ͡ ͜ʖ ͡)

Teraz jakby komuś powiedzieć, że ma sobie
  • Odpowiedz
@picasssss1: Wykop czyli portal, gdzie według deklaracji 80% użytkowników zarabia 15k w górę.

OP znalazł 3500 zł
- nie mów nikomu, bo zabiorą!!!!
- wydawaj po cichu, bo cię fiskus dojedzie!!!!
- miałem kuzyna szwagra żony męża od wujka, który za takie coś poszedł siedzieć!!!!
- rodzina cię zabije za takie pieniądze xddd
  • Odpowiedz
@picasssss1: Poznałam kiedyś takiego dziadka lvl prawie 90, z którym zakumplowaliśmy się na tyle, że jak było jasne, że nie wróci nigdy do domu ze względu na stan zdrowia to kazał mi iść szukać w jego domu pieniędzy. Myślałam, że już mu się w głowie miesza, bo twierdził, że ma prawie 40k pochowane, ale nie pamiętał gdzie XD znajdywałam ten hajs w kupkach po 500-3k w miejscach przeróżnych jak gazety z
  • Odpowiedz
@Krupier: Masz rację, ale 9500 zł jest liczone w pętli "ostatnich 5 lat". To idealny przepis na udupienie większości ludzi, bo załóżmy, że rodzice wysyłają córce co miesiąc 500 albo 1000 zł na "studenckie wydatki". I wtedy w rok albo dwa przekraczamy limit pięcioletni, a nie widziałem jeszcze studenta, który by co miesiąc wysyłał deklaracje do skarbówki ( ͡ ͜ʖ ͡)

Teraz jakby komuś powiedzieć, że
  • Odpowiedz