Wpis z mikrobloga

Powiedz że dasz na mszę za dziadka a tak naprawdę nie dasz, albo dasz mniej. Te pieniądze jeszcze da się uratować! Skarbówka nie ruszy kościoła, więc jak powiesz że wpłaciłeś na mszę to się odczepią. ABW też powinno dać za wygraną. Nie będą chcieli zadzierać z episkopatem. Sprawa zrobiłaby się zbyt polityczna.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@picasssss1: Ja bym poszedł i od razu do banku wpłacił a jakby były pytania to mówię że znalazłem po dziadku w domu i tyle, dodałbym że to mój dziadek a nie wasz więc nie oddam pieniędzy
  • Odpowiedz
@picasssss1: Wiesz co zrobią? Wezmą te 3.5k i postanowią zrobić dziadkowi lepszy pomnik na cmentarzysku ¯\_(ツ)_/¯.
Wtedy zadowolony będzie tylko kamieniarz a oni przestaną się martwić że ktoś coś dostał za darmo dla siebie.
  • Odpowiedz
@Tytanowy_Lucjan: dobra, ale #!$%@?łeś się jakiegoś tematu wstąpienia do mundurówek jakby to miało jakieś znaczenie dla większego procenta społeczeństwa. za takie grosze jak tam oferują nikt normalny robić nie pójdzie i tak jeżeli wcześniej mu leciał dobry hajs na boku. w ogóle nikt zarabiający normalnie nie myśli nawet o budżetówce. to miejsce dla ludzi, którzy się do niczego sensownego w życiu nie nadają, a Ty radzisz wszystkim dookoła żeby się srali
  • Odpowiedz
@IcyHot dokladnie ! Będzie bardzo wesoło usmieszki przy stole a w domu "na bank #!$%@?ł nie możliwe że tylko 3.5k było musiało być więcej " ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@picasssss1: Pieniądze lubią ciszę. Szczególnie te w sferze rodzinnej.


Zachowaj niespodziankę dla siebie i wydawaj pomału gotówkę. Nie wpłacaj tego na konto, żeby ewentualna skarbówka nie zainteresowała się dodatkowymi wpływami.

@Tytanowy_Lucjan: Co ty #!$%@? XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@picasssss1: koleżanka sprzątała kiedyś dom po zmarłej ciotce xD w całej chałupie kasa pochowana. Najlepsze było jak wyrzucali szafę na śmietnik, a tam pod szafa koperta przykleja i 30 tysięcy, nie mówiąc już o małych kwotach rzędu kilku stów w kurtkach czy marynarkach. Więc lepiej Mirku dobrze przeszukaj rzeczy dziadka bo może być więcej niespodzianek
  • Odpowiedz