Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@elon_w_zbozu: Dlaczego mimo obeznania z internetem daje się łapać na takie zagrywki jak *zaplusuj, jeżeli...* ? Przeglądam takie Mirko, widzę Mandarynę, nie szanuję, czytam zaplusuj jeżeli pamiętasz, plusuje. Ale mniej niż sekundę po tym wiem, że właśnie dałem się zrobić i pomogłem w wybiciu czegoś bez jakiejkolwiek wartości. O ile na Instagramie spodziewam się tego o tyle smutne, że na Wypoku się takie normickie posty pojawiają ciągle. Tfu na was i
Wiśniewski też chyba jakimś wybitnym wokalistą nie jest


@SP_Alfa_Kilo: A ja tam go jako artystę szanuję. Może jego główne hity to proste piosenki ale miał parę imho świetnych kawałków, które niestety nie nabiły milionów wyświetleń na yt ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@elon_w_zbozu: Trochę to świadczy o mocy tych kolorków na wykopie. Zielonki n the others. Czekamy w takim razie na wykop 2.0 bo Mirko stało się lekkim chanem a sam wykop starym joemonsterem.
A nabywanie czerwonki bez konkretnej przyczyny to widzę jest nader popularne, nie umniejszając powyższym.
@elon_w_zbozu: to taka gorsza doda była?


@stefan_pmp: Dobre pytanie, dody nie poznałem ale zanim się pojawiła w telewizji to jej zespół miał takie malutkie tanie reklamy w dj magazynie (taka gazetka ktorą dostawali co miesiąc zawodowi didżeje z pakietem płytek z nowościami do grania)

Więc zaczynała od chałturek po kolei pokonując stopnie kariery aż się wybiła.

Mandaryna nie wiadomo jaki miała plan, czy najpierw chciała być gwiazdą a po drodze
A ja tam go jako artystę szanuję. Może jego główne hity to proste piosenki ale miał parę imho świetnych kawałków, które niestety nie nabiły milionów wyświetleń na yt ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Azaajaszz: widziałem kilka wywiadów z nim i sprawiał wrażenie w porządku i inteligentnego gościa. Kojarzę też, że kiedyś sam otwarcie przyznawał, że nie potrafi śpiewać i nie jest piosenkarzem, a bardziej osobowością sceniczną. Część z