Wpis z mikrobloga

@s---k: czemu na pewno nie jedzie pod własnym ciężarem? 2 minuty szukania i widzę nagranie jak ludzie na schodach zaczynają jechać w dół w podobny sposób na schodach które jechały w górę, więc tam musiało coś fizycznie się spieprzyć.

No i co się powinno stać jakby przekaźnik się skleił? Jaki sygnał cały czas miał być podawany? Sterowania do VFD? I dlaczego miałby on przyspieszać poza skalę na którą jest zaprogramowany?
No
@s---k: Włoska robota xD ale konkretów nie ma.

Inspections revealed that the emergency brake at Repubblica had been rigged with plastic ties and a system to report faults interfered with, preventing errors being properly logged. There was evidence of similar tampering at Barberini, where contractors were found to have fraudulently reported maintenance work, covering up the true state of disrepair.

Edit:

Dodałem film gdzie widać jak ciężar spowodował to sam (chyba,
Roman_ - @s---k: Włoska robota xD ale konkretów nie ma.

Inspections revealed that ...
@s---k: czyli sugerujesz, że nastąpiły następujące błędy?
1. Zły sygnał wchodzi na sterowanie falownika. Sklejenie przekaźnika czy inna pierdoła.
2. Falownik ma źle ustawiony zakres roboczy. Bo dlaczego mam uzyskać maksymalną częstotliwość na wyjściu z falownika? Nie ważne co się dzieje na wejściu skoro powinien mieć pewien zakres. Co masz na myśli przez uszkodzenie, że sam falownik się #!$%@?ł, czy sygnał do niego? Przecież gdyby tak działał i single failure mu
Roman_ - @s---k: czyli sugerujesz, że nastąpiły następujące błędy?
1. Zły sygnał wch...

źródło: comment_1651316203jKiV95iAuLJai3UFdKi7sW.jpg

Pobierz
@s---k: osobiście myślałem, że mają jakieś zabezpieczenie przed tym żeby ciężar mógł ciągnąć sam z siebie i że to po prostu mechanicznie to zatrzyma. No ale po kilku filmikach widzę, że niekoniecznie bo spadanie e przeciwną stronę czy jak ludzie się stłoczyli wyżej i zaczęły #!$%@?ć (w filmiku który dodałem).

Nie wierzę, że to falownik bo musiałoby kilka rzeczy pójść źle na raz.