Wpis z mikrobloga

Czy ja dobrze rozumiem z tego filmu, że Kuba Midlas przespał okres pandemii kiedy nieruchomości zyskały najbardziej na wartości, a teraz na samym szczycie, przy rosnących stopach procentowych pakuje się po same jajca w kawalerki w Łodzi Bałuty, które jego zdaniem będą droższe niż mieszkania w Turynie? Gdzie można zapisać się na szkolonko?
#nieruchomosci
  • 14
@wielki_hrabia_spekulacji: Zwróć uwagę tez na komentarze na yt. Wszystko kupione. Komentują „Barbary nowackie”, „Andrzeje Kowalskie”.
I jeszcze ten kanał Przygody przedsiębiorców, którego głównym zajęciem (czym się chwala) jest „marketing na yt” czyt. nakręcanie zasięgów. Wiec to pewnie oni Kubusiowi klepią te komentarze. #!$%@?, co za inwestorzy, sprzedawcy marzeń...kółko wzajemnej adoracji. I ludzie się na to łapią.
@wielki_hrabia_spekulacji: ja #!$%@?, mam kilku znajomych siedzących w nieruchomościach i akurat wszyscy #!$%@? z mieszkań w zeszłym roku i mi też kazali z tego #!$%@?ć, puki pociąg nie odjechał. Ci co budowali wstrzymali inwestycje i kupują podmiejskie działki pod przyszłe budowy. A budowy deweloperów znających rynek ruszą, jak kredyty zrobią się bardziej dostępne